Re: Zajímavosti

Na ds.com je v sekci Flashback Friday video, jak Hatcher mstí Modana a Roenickovi nadvakrát zlomí čelist.

Nutno dodat, že Roenick je sakra tvrďák, jak to zvládl. Legrační bylo, že na Modana si později vyšlápl ještě několikrát, a pokaždé to smrdělo zásadním zraněním. Takže mu to patřilo. Rány uměl rozdat, ale i přijmout, a to je fajn.

122

Re: Zajímavosti

Re: Zajímavosti

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Zajímavosti

Boha snad se toho dožiju...

Re: Zajímavosti

„Vítězové Stanley Cupu vám postupně splývají, ale na finále 1999 nikdo nezapomene. A ten gól byl platný, protože to bylo hloupé pravidlo.“

Ken Hitchcock, trenér mistrů z Dallasu v roce 1999, má poněkud svérázný náhled na kontroverzní branku Bretta Hulla.

big_smile big_smile big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Zajímavosti

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Zajímavosti

Žádná kontroverze. Už milionkrát bylo vysvětleno, proč platila. Hull byl v držení puku, proto mohl stát v brankovišti.

Re: Zajímavosti

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Zajímavosti

Zato Tampa kulhá...a pak že je SY lepší manažer než JN. wink

Re: Zajímavosti

Teda ale vlastnit takový Toronto, to musí být terno.  Sypat do toho nemusíte a ještě rejžujete přes 1,5 miliardy za rok big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Zajímavosti

S.T.A.R.64: To si myslel Hicks s Litrpůlem taky big_smile

132

Re: Zajímavosti

133 (edited by S.T.A.R.64 15.12.2012 17:09:16)

Re: Zajímavosti

big_smile big_smile big_smile Jsem chtěl poslat stejnej odkaz i se stejnopu větou big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

134

Re: Zajímavosti

Dokážete si představit, kdyby Dallas zrušili? Pro mě by  hokej padl, možná bych se vrátil k extralize, ale nevím, nevím....

135 (edited by S.T.A.R.64 15.12.2012 17:21:53)

Re: Zajímavosti

Zrušit týmy je blbost. Přestěhovat to ano. Podle mě tam třeba taková Florida, Columbus nebo Phoenix vážně nemají co dělat. Klidně bych to zredukoval na 28 po 14 v každé konferenci po 7 v každé divizi a někoho bych přestěhoval zpátky do Quebecku až tam postaví tu novou halu.

I pád na držku je pohyb dopředu...