196

Re: Novinky

Já taky neříkám, že tu je jen kvůli penězům, ale že na nich taky zálěží. Ale když může dostat Sjomin 7, tak už je možná cokoli.

197 (edited by Gulis 28.7.2012 15:06:09)

Re: Novinky

198

Re: Novinky

Carolina má slabou obranu a ještě horší depth. Bylo by pro mě překvapením, kdyby proklouzli do PO.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

199

Re: Novinky

Pro mě třeba vůbec....

Re: Novinky

Já jim teda také moc šancí nedávám. PO by byl dle mého zázrak.

201

Re: Novinky

Taková minianketka v tématu "Novinky". big_smile Já jim dávám šancí tak přiměřeně, za mě by play off udělat mohli.

202

Re: Novinky

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

203

Re: Novinky

Tak JN věděl, proč Roye poslal na operaci.

Re: Novinky

205 (edited by kisin 22.8.2012 21:24:10)

Re: Novinky

Hall dostal slušnou pálku. Nepodepsal krátkej, levnej kontrakt, ale po jeho uplynutí by dostal pravděpodobně víc jak 6M/per, takže z pohledu Oilers OK. Ještě furt si myslíš, že Benn veme krátkou, levnou smlouvu, Steinere? Pacioretty, Skinner, Hall...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Tak jsou to dvě varianty. Pokud podepíše krátkou teď, další bude o to tučnější. Bude záležet na nové CBA. Pořád doufám v tu dvouletku nebo tak. My čekáme na CBA, jinak už by byla smlouva podepsaná.

207 (edited by kisin 23.8.2012 18:49:01)

Re: Novinky

JN to bude mít složitější, ale úplně bez šance není... Každopádně Benn je pro mě z výše jmenovaných hráčů jasně nejlepší.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

208

Re: Novinky

Colaiacovo má údajně zítra podepsat s Detroitem. Prý nabízí 2.5M/per na 2 roky.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

209

Re: Novinky

Na poslední chvíli se NHL a NHLPA snaží zachránit situaci, po dopoledním vyjedávání (3 hodiny) se mají setkat i v podvečer, čili za dnešek hned 2x, což je jejich rekord. I tak je šance, že se dohodnou do 15.září minimální, ne-li beznadějná.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Já tomu nevěřim.Holt si na lepší časy budem muset počkat.