Re: Nové fórum

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Nové fórum

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Nové fórum

zdarec.....hlavně, že všechno šlape!!!

19

Re: Nové fórum

Popravdě, taky nejsem nadšený z toho, že naše staré dobré fórum je pryč, a to asi nenávratně. Bylo moc fajn. Hodně dlouho jsem ten chrám stavěli... A kde je mu teď konec? Trošku mne přepadá "fóromová" nostalgie. Teď budeme muset začít úplně od základů, že? Nebo jsme tedy už začali. Někdy jsem si i pročítal starší témata, hodně se tady toho našlo zajímavého, podměty, náměty, informace, data, fakta, shrnutí, zajímavosti a tak dále. Když to maličko přeženu, můžu s trochou fórumové nadsázky napsat, že jsme tady každý měli vybudovanou pozici. Funkci a počet příspěvků. Já se třeba před pár dny dostal před cizka na třetí místo historické tabulky v počtu příspěvků smile. Teď už nevím, kolikátý zhruba může tento můj příspěvek být.  Budeme si muset zvyknout na nové fórum a na nový začátek. Archiv nebo něco takového neexistuje, že? A všechny témata už se k nám sem asi nevrátí... Co dodat... Ať toto diskuzní fórum dobře slouží!

Re: Nové fórum

Já jsem psal do fora snad od roku 2005, ale že by mě to nějak vzalo to ne.....začíná nová éra Dallasu, tak začneme i s novým forem :-;

Re: Nové fórum

Dúfam, že zmena farieb fóra nie je prípravou na zmenu dresov Stars :-)

Re: Nové fórum

Steinere, čórnul jsi mi logo, podle toho jsem se poznal. Jsi hanebnej! smile

Re: Nové fórum

Tak barvu fóra si může každý zvolit, ale tak to bylo i minule.

A ta změna barev dresů mě včera taky napadla. Je možné, že se něco upeče.

Re: Nové fórum

Re: Nové fórum

Re: Nové fórum

Chudák Steiner, takovejch tisíc příspěvků a teď už je zase jenom jeden z nás big_smile

27 (edited by steiner 13.1.2012 17:05:48)

Re: Nové fórum

Zvykám si smile, ale o tom množství to není. Jde o ty informace, které tam byly. Jak tu kdosi psal, pročítal jsem to i já zpětně. Občas jsem psal pěkné nesmysly. smile Soudě s odstupem času.

I když je fakt, že jsem se blížil magické hranici 10.000 příspěvků.

Re: Nové fórum

BTW, to pitomé pravidlo o 60 vteřinové pauze mezi příspěvky tu zůstalo. Ach jo.

29 (edited by jiras 13.1.2012 17:11:17)

Re: Nové fórum

30

Re: Nové fórum