16

Re: Jaromír Jágr

no to mi poser holý záda!!!!

17

Re: Jaromír Jágr

mňo, teď se nám tu roztrhne pytel s "novými" fans smile

Jinak já JJ nijak moc nežeru, navíc si myslím, že u něj bude hodně moc rozhodovat zdraví. Nerad bych, když ho tu už máme, aby kvůli bolístkám prostál půl sezóny.

18 (edited by steiner 4.7.2012 08:41:53)

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

Steinere v pohode nechci se s nikym hadat a delat tu spatnou atmosferu, ja jako fanda Stars jako vy jsme určitě rád. Ale jen jsme chtel rict že Ribeiro, Ott atd udělali pro Stars taky hodně práce i když bli často zranění a td.

je fakt že moc nemam čas sledovat všechny zapasy, članky tak mi nektere veci proste unikaji.

20

Re: Jaromír Jágr

21 (edited by morrow 4.7.2012 09:57:02)

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

No podľa mňa k tomuto podpisu nemá kto povedať niečo negatívne. Na Jágra sa dodnes pozerám s otvorenými ústami a čakám čo spraví. Je to pán hokejista. Plus je to veľké meno a veľmi veľký marketingový ťahák. 
Čo sa týka tímu ,bude veľkým prínosom. Viem si predstaviť jeho spoluprácu s Bennom, alebo Erikssonom....Jamie pôjde hore.
Vysoká škola hokeja. Možno práve starý Jágr bude ten chýbajúci článok našeho útoku, ktorý Jamieho nájde aj v tej najnemožnejšej situácii... O Ribsovi písať, je myslím ,že v tomto súvise odveci. Neuwy.. nám zatiaľ ukazuje skvelú prácu. Tlieskam.

23

Re: Jaromír Jágr

Je to hlavně risk jak prase, tak snad výjde....

Re: Jaromír Jágr

no myslim že i prinosem bude ze budou davat vice zapasu Dallasu v TV a mozna pribyde vice fanousku v ČR a SK

25

Re: Jaromír Jágr

mne je jedno koho sem privedú, len nech už je to PO :-)

26

Re: Jaromír Jágr

27

Re: Jaromír Jágr

ale stejně nám ještě chybí nadprůměrny defenzivní bek a křídlo do 3. lajny...

28

Re: Jaromír Jágr

Podle mě nejsou peníze za Jágra rozhodující, máme jich dost. Navíc mi při jeho schopnostech a zkušenostech nepřijde 4,5 mega moc. Navíc bude marketingovej tah, je to nejlepší evropan v NHL, bude budit pozornost i za mořem.

29 (edited by S.T.A.R.64 4.7.2012 18:29:12)

Re: Jaromír Jágr

Z diskuze na ppm:

no tak já z toho moc nadšený nejsem sad, Dallas moc nemusím, ten klub se mi zrovna dvakrát nelíbí a teď mu budu muset fandit, to je děs

big_smile big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

30 (edited by S.T.A.R.64 4.7.2012 18:36:07)

Re: Jaromír Jágr

I pád na držku je pohyb dopředu...