Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

17

Re: Bookmaker tip

Jo to vím, koukal jsem se wink. A co další americký sporty? Dáváš někdy basketbal či baseball nebo ženský basketbal?

Re: Bookmaker tip

Baseball jedu hodně, bohužel teď mají přestávku, basket jsem dřív hodně dával live a ženský jsou labilní svině na ty se sázet nedá (citace jednoho kolegy) wink Dřív jsem dával hodně tiketů za menší peníze, teď je to naopak. Limit 200,- zatím plním s přehledem smile

Dal jsem tiket až na zítra, sice slabej kurz, ale jede se to na 6 framů, takže by se žádný překvápko dít nemělo.

Judd Trump vs. Stuart Bingham (1,44) Podle mě jistotka.

I pád na držku je pohyb dopředu...

19 (edited by S.T.A.R.64 17.1.2012 02:10:57)

Re: Bookmaker tip

Judd Trump vyhrál 6:3 na framy. Dalším tipem je Frolunda (1,76) proti AIK.

John Higgins - Matthew Stevens 1 (1,44)

I pád na držku je pohyb dopředu...

20 (edited by S.T.A.R.64 17.1.2012 18:15:41)

Re: Bookmaker tip

Tak Frolunda zklamala a po šedesáti minutách pouze 1:1. John Higgins bez prohlému 6:2 na framy. + jsem měl noční sledovačku Phoenix - Colorado (pouze jakákoliv výhra za 1,71).

Suma sumárum včerejšek 3 tikety.

1,76 out
1,44 ok
1,71 ok

Dneska jedu New Jersey a vodní pólo live Španělso - Rumunsko.

I pád na držku je pohyb dopředu...

21 (edited by S.T.A.R.64 18.1.2012 19:20:10)

Re: Bookmaker tip

New Jersey i Španělso s přehledem. Trošku mě mrzí že víc nedávám na ten snooker, zatím na turnaji mistrů probíhá všechno podle předpokladů.

Dneska jedu Pardubice, ale jen za kurz 1,42 (při remíze se vklad vrací)

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Asi začnu dávat podle tebe.Vodní polo jsem v životě nesázel...

23 (edited by S.T.A.R.64 18.1.2012 21:44:39)

Re: Bookmaker tip

Já taky ne, trefil jsem to live za hodně malej kurz, chtěl jsem mít výslednej kurz přes 2,00, protože na NJ byl pouze 1,86. Už to dělat ale nebudu, pro letošek mám jasný cíle 200,- kč v průměru každej den v plusu. Zatím jsem letos + 8494,69. zimu a jaro mám vždycky hodně solidní, bohužel podzim to dost zkazil. Dřív jsem dával strašně moc tiketů za menší obnosy, teď to dělám naopak. Dneska v noci ale NHL nepojedu, nejprve jsem přemýšlel o Ducks, ale kašlu na to.


Co se týče Pardubek, byly to nakonec nervy. Vedli 3:0, pak jim branku neuznali a na konci jsem se ještě musel strachovat o výsledek. Přemýšlel jsem zda dát Pardubice nebo Cartera (2,00) ve snookru). Ten zatím hraje 1:1 na framy, ale live to dávat nebudu.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Tak to jde.Je fakt,že já dávám víc zápasů-co kdyby.Zkusim to podle tebe.200 na den je dobrý.

Re: Bookmaker tip

Dal jsem na Jágr team a neprohru bluesmenů.Ještě možná na žraloky...

Re: Bookmaker tip

Ducks i Avs vyhráli, škoda přemýšlel jsem o nich že je dám na tiket, ale nechtělo se mi včera moc riskovat. Dneska jedu Higginse proti Dottovi, ale pouze za kurz 1,36. Utkání začíná ve 20.00 a hraje se na 6 vítězných framů. NHL dneska asi nic, možná zkusit někoho z outsaiderů třeba Pens nebo Sabres.

I pád na držku je pohyb dopředu...

27

Re: Bookmaker tip

To se dneska tolik Pens nebo Sabres podle kurzů nevěří nebo proč outsiderů?

Re: Bookmaker tip

San Jose dneska pěkná jednička.....

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...