Topic: Hokejove karty

Ahoj,

prosim nesbira tady nekdo hokejove karty Dallasu ?

Re: Hokejove karty

Když jsem byl menší tak jsem je sbíral. Skončil jsem ale někdy v roce 2002 a Dallasáků mám cca něco kolem stovky.

I pád na držku je pohyb dopředu...

3 (edited by morrow 2.7.2012 22:07:06)

Re: Hokejove karty

ja jich mam cca 4000 ale trochu to redukuji a chci to sbirat spis tak pro zabavu, ne tak hromadne. kdyby mel nekdo zajem nabizim i zdarma nejake ty obycejne kdyby se tady našel nejaky začatecik ve sbirani. jinak Dallas skoro nikdo nesbira, spiš jen Modana...

STARS 64 ty jsi zakladatel tohoto fora nebo je vas vic?

Myslel jsem že v ČR nikdo Stars nefandi,

4 (edited by S.T.A.R.64 2.7.2012 22:15:03)

Re: Hokejove karty

Myslel jsem že v ČR nikdo Stars nefandi...


big_smile big_smile big_smile big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Hokejove karty

ja jim fandim uz cca 17 let, od te doby co se prestehovali do Dallasu, libil se mi jejich znak

psal jsme si kdysi i vsechny zapasy cca rok 1997 - 1999.

jinak mi prijde ze je to snad nejmene oblibeny klub NHL mezi sberateli karticek. kazdy jen Jagratd...

a jak ty jsi k Dallasu prisel?

6 (edited by S.T.A.R.64 3.7.2012 18:00:10)

Re: Hokejove karty

Po Naganu byl v Česku velkej hokejovej boom. Všichni sbírali kartičky, sledovali zápasy MS, všude se psalo o Jágrovi a Haškovi.  V roce 99 mi bylo 8 let a chtěl jsem se dívat na finále který tehdy vysílala televize Nova. O NHL jsem toho tehdy ještě moc nevěděl, bohužel mi nezazvonil budík a já poslední zápas neviděl. Další rok zase reklami na Nově, že se hraje finále a opět tam byl ten mančaft s Hvězdou na prsou.  I když mi nebylo ještě ani 10 let viděl jsem tehdy všechny jejich finálový zápasy (dodnes mám na všech hodinách s budíkem rafičku na 1:50, jako vzpomínku wink ) Doplňoval jsem si znalosti množstvím knížek, novin, později internetu a nakonec jsem zakotvil tady. Zápasy Stars sleduju pravidělně live i když né v té míře jako když jsem ještě chodil do školy (tehdy jsem koukal prakticky na všechny) big_smile Co ostatní?

Btw. jo a vlaječku kterou jsem si tehdy udělal a mával s ní ve 2 ráno před televizí mám pro památku pořád někde schovanou...

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Hokejove karty

Kdysi dávno měla ČT 2 programy.Pak přidali OK3.Začali vysílat co tu do ted' moc nebylo(např.metalovej pořad-asi se to jmenovalo doctor HEAVY a mr.HARD).No a hlavně záznamy z NHL.Jednou tak u toho sedim a hráli"nějaký severní hvězdy z Minnesoty" u někoho.A najednou se to už před úvodním buli postrkovalo.S vhozením-jak říkaj slováci černého čuda-se to tam všechno zervalo a já věděl,že ty hvězdy jsou moje srdcovka.Na okraj-absolutně nesnášim NYR!!!!!!!!!!!!!

8 (edited by believer 8.7.2012 11:00:19)

Re: Hokejove karty

Re: Hokejove karty

No to věřím pro mě je mike prostě no.1 smile)) Ty jo a ten dres si hodlám koupit s jeho jménem ten jak jsme v něm zrovna vyhráli SC smile)))

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Hokejove karty

Chlapci, kdyby měl někdo zajem o nejake hokejove karty Dallasu nebo Modana, klidně napište. mam jich mraky. Soustredim se jen na určite kousky.

Diky

Re: Hokejove karty

Kdyby měl někdo zájem o nějake hokejove karty Dallasu tak napište, mám jich mnoho

Re: Hokejove karty

Beru vsechny karticky Modana co mas :-D

Re: Hokejove karty

mám okolo 250...občas si ešte kúpim nejaký balíček pre radosť :-)

14

Re: Hokejove karty

cafte, ak by mal niekto stars karticky na predaj ci do daru, piste na mail: renepikler@gmail.com

vopred vdaka smile