Re: Play off sezóny 2011/2012

Tak předsezoní tip mi vyšel. LA jsem pasoval jako černého koně ročníku 11/12. Po Základní části bych si na ně nevsadil ale ani pětník smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Play off sezóny 2011/2012

Hurá!!!!!!NYR jsou v prdeli!!!!Nebo na dovče,jak chcete.Hlavně z kola ven!!!A s klidem se můžu těšit na další ročník.

48 (edited by S.T.A.R.64 28.5.2012 22:04:56)

Re: Play off sezóny 2011/2012

Jak s klidem? Jeden z našich největších soupeřů, divizní rival je ve finále a ty máš klidný spánek? big_smile big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Play off sezóny 2011/2012

Jasně.A klidně at' to vyhrajou.Za prvé bude vidět,kde jsou kvalitnější týmy,za druhé,až na ně dolehne mistrovská kocovina,tak náš přes léto posilněný tým,jim nadělí potupnou desítku.Jejich fans,kteří je po zisku SC budou vynášet do nebes,či plácat po ramenou,jim po debaklech od nás budou spílat,plivat na ně,navážet se jim do manželek,nebo je polévat hnusnou břečkou,které amíci nadneseně říkají pivo.Nakonec přijde největší potupa,většina milovníků hokeje začne fandit nám a ti co by to neskousli,místo na hokej vyrazí do kin na sledování jedné z mnoha debilních komedií,jimiž je americká kinematografie přecpána.Jak se jim bude hrát před prázdným hledištěm???Když jsem ti nastínil,jak to bude vypadat,stále jim poslední úspěch před budoucím krachem a následnýn stěhováním někam jinam nepřeješ??:lol:

50

Re: Play off sezóny 2011/2012

Já tipuji, že Stanley Cup vyhraje Los Angeles po výhře 4:2 na zápasy nad New Jersey. Pokud to vyjde, rád bych se podíval tak na dva zápasy finále živě.

51 (edited by S.T.A.R.64 29.5.2012 21:41:16)

Re: Play off sezóny 2011/2012

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Play off sezóny 2011/2012

Tak LA to nakonec zvládlo. BTW, ti dva opilci se sakra ukázali. Carter dal plno důležitých branek. Hlavně Brown se ale rozjel.

53

Re: Play off sezóny 2011/2012

Super, vyšel mi tip vítězství Los Angeles 4:2 na zápasy! smile Jednoznačně bych vyzdvihl skvělého Jonathana Quicka, průměr jen 1,41 gólu na zápas a úspěšnost zákroků 94,6 (doufám, že ta čísla jsou už aktualizovaná a konečná). Ten se v play off sakra ukázal!

A na tom, že vyhráli mimo jiných Carter a M. Richards, je také kus symboliky. wink

Re: Play off sezóny 2011/2012

No LAK prvá tretina a už 0-3, zatiaľ to vyzerá na ten povestný SC hangover smile