76

Re: Bookmaker tip

9000 doma, gratuluju!

A s 200 megama by to bylo snadný. Pořádný bydlení 10-15 mega, nějaké to přibližovadlo (tak 5-7 kusů) to samý, chata v Alpách, barák někde u vody, to by to lítalo. něco do zlata, něco na život a zbytek na založení pořádného podnikání. To abych se o tu radost ze zvuku Ferrari mohl podělit i s někým s platem 18 hrubého tongue

Re: Bookmaker tip

No sice ve sportce nejedu, ale jak jsme psal poprví v životě jsem jí dal za plnej tiket (170,-) Pak jsem se dočetl, že šance na výhru 200 mega (6 čísel + 2 koncoví u šance) je 699 milionů ku jedný a vykašlal jsem se na to big_smile Co se týče toho jackpotu, ten nikdo netrefil, ale tuhletu středu v prvním tahu někdo bral 67 mega a v druhým si 4 sázející rozdělili 22 mega a ještě někdo trefil šanci. Suma sumárum za středu v ČR přibylo 5 novým milionářů wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

79

Re: Bookmaker tip

A my blbci chodíme do práce big_smile

Re: Bookmaker tip

Já tam chodím taky big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

81

Re: Bookmaker tip

82 (edited by S.T.A.R.64 3.3.2012 20:03:36)

Re: Bookmaker tip

A že by se jich najednou vyrojilo big_smile big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

83

Re: Bookmaker tip

Tak starý osazenstvo bych vzal. A jednoho nejmenovaného bychom "omylem" posadili na letadlo do Finska big_smile

84 (edited by S.T.A.R.64 3.3.2012 22:58:07)

Re: Bookmaker tip

Nice big_smile big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Tak to by bylo hodně veselý big_smile

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

87

Re: Bookmaker tip

S.T.A.R.e, jak vypadá tvůj dnešní tiket? Máš vsazeno jen na zápas Dallas - Phoenix? Máš vsazeno obecně na výhru Dallasu nebo musí vyhrát po 60 minutách?

Re: Bookmaker tip

Na výhru jakoukoliv (1,76), jestli rupnem, můžu téma smazat big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

89

Re: Bookmaker tip

A kolik máš vsazeno? wink

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...