31

Re: Nová verze stránek

Re: Nová verze stránek

Mě se to líbí smile

Re: Nová verze stránek

Dobre to vyzerá, posunuli ste tento web ďalej wink

34

Re: Nová verze stránek

Jinak jen pro připomenutí, tahle verze co je na webu je pouze dočasná. Kenji dělá novou verzi celou pěkně od začátku, která by měla vycházet z té Torontské.

Stránky teda mají nyní redakční systém Wordpress, který oproti minulému systému bloxxy umožňuje spoustu funkčností, rozdílná práva pro uživatele a tak podobně. Navíc je stále aktualizován, což Bloxxy už několik let není.

Re: Nová verze stránek

Přesně tak, už se blížím ke konci, jen dodělám pár věcí a za 3-4 dny šablonu hodím na web.

Re: Nová verze stránek

Už se moc těším.

Re: Nová verze stránek

Je někde nějakej náhled, jak to bude vypadat?

Re: Nová verze stránek

zítra to nahraje na jeden web, kterej už se bude rušit, tak pošlu odkaz smile

Re: Nová verze stránek

Velký dík a respekt tvůrcům nového webu!!!!Fakt super práce!!!

40

Re: Nová verze stránek

Nová verze od Kenjiho je online, probíhá dolaďování.

Re: Nová verze stránek

Možná jsem slepej, ale nemoh jsem tam najít odkaz na forum. Přímý připojení z nápovědníku ne vždy funguje. Teď zas zafungovalo. Každopádně bych ocenil radu, kde najdu odkaz na forum, nebo jej tam doplnit smile Jinak moc pěkný.

Re: Nová verze stránek

Už jsem tam dal obrázek, kterej nepřehlídneš tongue snad to stačí smile

Re: Nová verze stránek

Tak klobouk dolu!!!!!!!!!!Opravdu jsem nečekal,že mě to hned potěší.Většinou mi změny dýl trvaji,než je vstřebám.Tohle je paráda.

44

Re: Nová verze stránek

Včera sme to probírali s kenjim tak tu debatu otevřu ještě tady. Měli by ste zájem o komentáře pod jednotlivé články na stránkách?

Já bych možná byl pro komentáře vytvořené přes facebook, což jde udělat. Jde mi o to, že ta diskuze potom není anonymní a lidi tam pak nepíšou takový sračky, když každej vidí kdo konkrétně to napsal.

Jenže mám zároveň obavu, aby nám diskuze neunikala odsud z fóra pod články.

Takže co vy na to?

Re: Nová verze stránek

Já jsem jednoznačně proti. Znám to ze stránek CFC. Komentáře pod články píší jen tupani a nemá to úroveň. Navíc tam těch komentářů pak může být i poměrně hodně, a ta stránka je pak hodně obsáhlá. Nechal bych to, jak to je. Nenacházím žádný argument pro. Ta poznámka s tou obsáhlostí stejně většinou nehrozí, neb Stars nejsou CFC. A ani na nhl.cz žádné komentáře obvykle nejsou, anebo jsou pěkně pitomé. Částečně by se to vyřešilo tím FB, ale mám pocit, že hodně lidí na FB v posledné době sere a odchází z něj. Takže psát komentáře a zařídit si FB anebo si zařídit rovnou přihlášení do fóra. Já jsem jednoznačně pro forum, tady si pohlídáme, kdo a jak píše, prostě jsem jednoznačně pro zachování současného stavu.