Topic: Ben Bishop

Re: Ben Bishop

Ben Bishop na 6 let a 29,5 mega.
Ben Bishop contract details: $7 M, $6.5 M, $5.5 M, $3.5 M, $3.5 M, $3.5 M; and NMC throughout, modified NTC last 3 years

Re: Ben Bishop

Předpokládanou jedničku máme.Niemi asi vyplacenej a Kari za rok taky konec.Hledání dvojky nám zase může pocuchat nervy.Snad bude chytat,jak doufáme.

Re: Ben Bishop

Re: Ben Bishop

M-NTC of Bishop's contract breaks down as such:

2020-21: 10 team no trade list
2021-22: 10 team no trade list
2022-23: 8 team no trade list

Re: Ben Bishop

3 roky by byly lepší, ale co už. Proti tý naší bídě to horší bejt nemůže. Niemi vyplatit, sehnat někoho mladého jako trojku, aby se za rok stal dvojkou. V TS není moc co vzít, Legace je sejto.

7 (edited by steiner 13.5.2017 19:54:09)

Re: Ben Bishop

Re: Ben Bishop

Chtěl nebo neměl moc jiného na výběr? To už je jedno. Ale Nill to s na můj vkus začíná s "nemladými" trochu přehánět, jakmile začne padat výkonnost, jsme v kelu. Co ke ale nejhorší kolem gólmanů je fakt, že nemáme nic zajíjmavého v systému a že nejsme schopni zachytit vycházející nr. 1, kteří jsou na odchodu z klubů, aby se stali jinde právě tím nr. 1...

Re: Ben Bishop

Souhlas, ale to je dlouhodobý problém. Naposledy to byl Turco.

Re: Ben Bishop

To se Nill holt nenaučil.

Re: Ben Bishop

Tak na to máme skauty. A těch omylů už bylo hodně. Dříve to dělal Jackson, nyní si Nill přivedl i další lidi. Je tam ten Bow nebo jak se jmenuje, ale ten ještě pár let potřebuje...a to samé i ostatní. Gólmanům to většinou trvá hodně let od draftu...

Re: Ben Bishop

je mančaft, který by měl s gólmany dlouhodobé problémy jako my? A nemyslím jen průšvihy s permanentním obsazením branky stabilní jedničkou, ale i tou "zásobárnou" nadějí jak píšete výše...

Re: Ben Bishop

Calgary, Edmonton, Islanders, Toronto, Colorado, Philly třeba namátkou, tyhle týmy to točí nebo ještě nedávno točily jak kolotoč. Rangers to čeká zanedlouho. Logicky ta kontinuita ani není úplně možná, přes stabilní jedničku nikdo nedostane moc čuchnout a hráči se v NHL mění spíš za zenitem než preventivně.

Re: Ben Bishop

Colorado má Picarda, který se mi pozdává, Calgary budiž, Edmonton je v cajku, stejně Islanders...jasný, najdou se podobný, ale moc jich není a mě netěší, že tam patříme (patřili jsme)

Re: Ben Bishop

Taky doufám,že patřili jsme...