1,471

Re: Novinky

Já jsem osobně pro změnu která proběhla, ačkoli jsem měl Bishopa až na 3. místě koho jsem chtěl. 1. Schneider, 2. Mrázek... V brankovišti potřebujeme nutně restart, fresh start, trochu vystužit obranu a myslím, že by to mohlo fungovat. Vidím to tak, že Kariho si vezme Vegas a vykoupíme Niemiho.

Když bude Bishop zdravý je to OK, umí hrát s hokejkou což je +, čísla má hezký,byl ve finále PO, finále ve Vezině proti tomu nemůže nikdo nic mít smile

Re: Novinky

Já bych mírnil optimismus, chytat za obranou Tampy a Dallasu bude krapet rozdíl...

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,473

Re: Novinky

Já si myslím, že i Lehtonen bude pod Hitchem vypadat lépe.

Kari je nejlepšííí!!!

1,474

Re: Novinky

U mňa po príchode Hitchcocka bol možný adept do našej brány Elliott... Mne sa táto godzilla so svojím štýlom moc nepáči ale možno cm budú v tomto prípade v náš prospech

1,475

Re: Novinky

Já si myslím, že Lehtonena se bohužel nezbavíme. LV si ho nevezme. Bohužel. Jedině ho můžeme vyplatit.

Já jsem Bishopa také neměl jako první volbu. A byla řada jmen, která bych upřednostnil. Bishop nám ale dal slevu, chtěl k nám. A stál nás jen čtvrté kolo.

1,476

Re: Novinky

Tak já si právě myslím, že Lehtonen tady tu smlouvu dojede, Niemi je dle mého jasnej, že ho vykoupí.

Kari je nejlepšííí!!!

1,477

Re: Novinky

oba musej pryc,  aby pachut zmizela...

1,478

Re: Novinky

Tommy: A bereš v potaz, že v Dallasu bude pachuť věčná až vyvěsej Lehtinenův dres? big_smile

1,479

Re: Novinky

Je to jen o počtech, jestli se vyplatí mít vysoké smlouvy na rok, nebo bloknutý buyout na dva. Niemi je asi jasnej, ale 2/3 Lehtonena + něco za novou dvojku, to už je možná levnější ho mít na rok jako dvojku a pak mít klid. Nebo se třeba osvědčí jako nr. 2 a bude tu dál za menší prachy.

1,480

Re: Novinky

Gorbi,  proc by to delali? Nebo zacina nova tradice,  ze vyvesujeme dresy lemplu a nymandu?  tongue

1,481

Re: Novinky

Kari je nejlepšííí!!!

1,482

Re: Novinky

1,483

Re: Novinky

já měl hlavně namysli pachuť z gólmanů...

1,484

Re: Novinky

Lehtinen vyvěšený bude, už se to připravuje.

Jinak k tomu vyplacení. Ty 2/3 mi vždycky přišly nesmyslné. Prostě moc. To by se mělo změnit, doufám. Třeba na půlku.

Ono, letos je šance, že ti gólmani budou volní, za rok to může být jiné. A je šance klofnout mladého, levného gólmana, čímž by se to vyplatilo. Záleželo by na délce smlouvy a její výši. Prostě případ od případu.

Pořád se může podařit vyměnit Niemiho. Třeba se k němu něco přidá a bude...ono bude taky záležet, jestli budeme schopní někoho klofnout.

To samé platí o Lehtonenovi.

Pokud by ale cena byla příliš vysoká, pak by to nemělo smysl a Lehtonen na rok a je vymalováno.

1,485

Re: Novinky

Vyměnit Niemiho? Už před2 rokama byl vyhaslej, po téhle sezóně by snad jedině musel zamávat někdo prachama z Ruska, ale pochybuju.