Topic: Ken Hitchcock

Re: Ken Hitchcock

Zaujímavé. Druhý SC s Hitchom by bolo fajn. Len či dokáže vytvoriť herný štýl, ktorý bude fungovať s našimi hráčmi.  Ale myslím, že na to je on dosť skúsený tréner.

3 (edited by angelo 13.4.2017 18:06:57)

Re: Ken Hitchcock

Games     Won       Lost        Tied      OTL
1,454        781       474          88       111

Re: Ken Hitchcock

Tak on hlavně ty naše hráče musí něco naučit. Hrát hurá hokej, s tím nic nevyhrajeme. Struktura je to, co nám chybělo od odchodu Hitche a pak Tippa.

Re: Ken Hitchcock

"Struktura je to, co nám chybělo..." Vzpomínka na Guliho a jeho taktiku "Dump and Chase"? smile

Re: Ken Hitchcock

Guli je ale v PO. wink

Re: Ken Hitchcock

Hitchcock said he sees Tyler Seguin as a No. 1 center who plays in all key situations, including PK.

Hitch  začne stejně jako s Modanem.

Re: Ken Hitchcock

No doufám, že Jamieho ten kyselej výraz rychle omrzí a bude dupat taky big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

9 (edited by Sheppard 13.4.2017 20:34:07)

Re: Ken Hitchcock

A upřímně... Jsem i celkem zvědavý, jak se to třeba projeví na Lehtonenovi, pač ten tu zřejmě tu sezónu ještě odbude..

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Ken Hitchcock

Pokud to bude Hitch, jako že bude, tak gólmani budou vypadat zase o něco lépe. Tím jsem si jist. Já bych vykopal oba, ale souhlasím s tím, že tu zřejmě Lehtonen zůstane. A zbavíme se ho až za rok.

Re: Ken Hitchcock

17 let změnilo všechno, hokej je jinde, Stars vypadají jinak. Hledat paralelu s devětadevadesátým je pošetilé. Podle mě to není dobrý krok. Sentimentem SC nevyhraješ.

Re: Ken Hitchcock

O tomhle mluvil sam Hitch vcera na tiskovce. Rikal kazdy mluvi o minulosti, furt mi to podsouvaji ale ja neziju v minulosti. Vi ze je hokej jiny, pochytil spoustu noveho a chce to zkouset. Vyjadril se i ve stylu ze vi co tymu chybi a ze je pripraven tym znovu nakopnout.

13 (edited by steiner 14.4.2017 10:22:18)

Re: Ken Hitchcock

Hakire, to bys chtěl moc, aby Tommy sledoval zahraniční weby, kde jsou nějaké informace, případně aby se díval živě na tiskovku. Případně, aby uvedl nějaké konkrétní argumenty...

Ono něco jiného je filozofovat od komplu a něco jiného je hokej s Hitchem probírat osobně...

Připouštím, že i já jsem se na to částečně koukal jako Tommy, ale jen částečně, spíše šlo o jisté pochyby, nyní jsem v klidu a pohodě, neb vím, že Hitch je leader, který se vyvíjí a sleduje trendy. I on svůj herní styl posunul oproti tomu před 17 lety.

14 (edited by Hakir 14.4.2017 11:13:42)

Re: Ken Hitchcock

Re: Ken Hitchcock