151 (edited by steiner 19.7.2016 13:51:05)

Re: New York Rangers

Nash do Vegas? To by museli být blázni! Navíc Nash má NTC.

152 (edited by Kostka 19.7.2016 17:31:03)

Re: New York Rangers

1) může se ji vzdát na požádaní klubu.
2) takovému začínajícímu klubu by se takový player náramně hodil, zase tolik skvělých hráčů k dispozici na výběr mít nebudou. Stále je to dost kvalitní útočník wink

Re: New York Rangers

Já bych řekl, že za ty peníze je to spíš provar, i když  něco určitě přináší, ale na první linku už nemá. A Kisin by ti řekl, že už má věk a bude jen horší a on už byl horší i letos, i dva roky zpátky. Já bych ho tedy nechtěl ani náhodou. 15 branek a 36 bodů za strop 7,8 a výplatu 8 mega? Slabota.

154 (edited by Kostka 19.7.2016 18:59:25)

Re: New York Rangers

Jenomže Las Vegas rozhodně peníze trápit nebudou - minimálně ze začátku. Myslím, že se budou snažit, aby byli nad spodní hranicí platového stropu. Nash navíc bude mít poslední rok smlouvy, pak by ho mohli buď pustit nebo podepsat za podstatně lepší peníze, takže tohle určitě nebude žádný risk si ho vzít. A jak jsem už psal ... z těch nechráněných hráčů to zase nebude tak extra skvělý výběr, aby si mohli dovolit přehlížet hráče jako je  Nash. Neříkám, že tam skončí, ale určitě je to reálná možnost.

Re: New York Rangers

Tak já jsem četl, že hráči s NTC a NMC nebudou k mání.

156

Re: New York Rangers

budou automaticky chránění, to jo. Ale hráč se po diskuzi s klubem té klausule může vzdát. Můžou se domluvit.

Re: New York Rangers

Proč by někdo dobrovolně šel do Vegas? Ti budou prohrávat jeden zápas za druhým. Hokej tam bude nový, takže fans také nic moc.

158

Re: New York Rangers

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

159

Re: New York Rangers

spíš bych se na to podíval tak, že někteří by tam v žádném případě chodit neměli tongue

Re: New York Rangers

Ten Jarouš mě sice taky hned napadl, ale ten se už asi bude raději držet dál. A na trip do LV si raději vezme volno. wink

161

Re: New York Rangers

Kostka: promin, všiml jsem si toho mailu až dnes. Měl bys tam mít odpověd.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper