1,411

Re: Novinky

Russela nechtěl a vyměnil ho takovou cenu? Nedělej si srandu. Já prostě nechápu postup přivedu hráče na pár měsíců za vysokou cenu a dál o něj nestojím. Stejně jako nechávání si hráčů, se kterými se nejspíš nepočítá. Ztratit Oleksiaka přes waiver by mě nemrzelo, 5 let od draftu nebýt ani jasné #6 znamená ztrátu času. Nemeth obdobně, když je v systému přeskočili mladší, musí se buď vyměnit nebo udělat prostor. Johns mohl mít o 20 zápasů víc.

Goligoski - Demers, tam se situace měla řešit dřív. Teď se to sešlo a bude skoro komplet nová obrana. Věřím, že když to nebude fungovat, tak budeš první, kdo ji bude omlouvat, že se musejí sehrát.

1,412 (edited by S.T.A.R.64 19.6.2016 10:08:38)

Re: Novinky

Mluvíme tady o posílení obrany a zatím to vypadá, že ji budeme mít horší jak v letošní sezóně. A to ani nezmiňuji Lehtonena s Niemim, kteří by reklamu na dámský potřeby hrát nemohli, neb propustěj úplně všechno big_smile Chápu, že jsme Goligoskiho asi nemohli přeplácet a Yots si to klidně dovolit můžou ale zatím jsem z vývoje poměrně rozpolcen na což mám jako fanda Stars po rocích útlaku plné právo big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,413

Re: Novinky

Ja si myslím že ak by prišiel Yandle tak by to nemuselo byť také strašné myslím si že Nemeth je kvalitný bek ktorý má na NHL .Lindell tiež može byť velkím prekvapením a aj Honku by som na pár zápasov skúsil a premňa osobne je Oleksiak nepoužitelný hráč rovnako ako Campbell to boli naozaj hrozné drafty spolu s Glenniem.

Re: Novinky

Glennieho táhli v juniorech hlavně spoluhráči, hodně se o tom mluvilo. Každopádně za Goliho to bude chtít adekvátní náhradu.

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,415 (edited by jambenn 19.6.2016 11:39:25)

Re: Novinky

Yandle je viac ako adekvátna náhrada ale neviem či ma zaujem isť do Texasu inak ak viem tak chce 6 mil na 7 rokov

Re: Novinky

Tak to jsme si rovnou mohli nechat Goliho...

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,417

Re: Novinky

myslím že Yandle je niekde inde.

1,418 (edited by S.T.A.R.64 19.6.2016 12:20:47)

Re: Novinky

Není tak jinde aby dostal 6 mega na 7 let tongue

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,419

Re: Novinky

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Novinky

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,421

Re: Novinky

A potom drafty Campbella a Oleksiaka neviem či mal niekto horšie vybery v 1 kole

1,422

Re: Novinky

mate v česku nejakú dobru stránku ako u nás Slovaknhl

1,423

Re: Novinky

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,425

Re: Novinky

nhlproti, to snad ne big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper