706

Re: Tampa Bay

Jak píše steiner. To už jsem pochopil. Každopádně já toho zas tolik nechci.

Ad1) Vyžaduji herní styl, který je progresivní a sedí s typologii hráčů, které máme (nedostávám to)
Ad2) Vyžaduji férové zacházení a rovnocennou šanci jak pro nováčky, RFA, tak veterány (neděje se tak)

Relativní detaily, např. že top5 bek ligy Hedman dostává ice-time na úrovni kdejakého vocase, bych pak snad i přešel.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

707 (edited by kisin 13.4.2016 15:33:04)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

708 (edited by Kostka 14.4.2016 07:46:06)

Re: Tampa Bay

Kisine, dík za pěknou analýzu.

Jinak dočkal ses vítězství (zápas jsem zatím neviděl, koukal jsem na NYR, takže nevím jak moc good to bylo), Namestnikova jsi měl v sestavě, byť odehrál jen 10 minut a byl dle všeho ve 4 formaci...takže zatím relativně dobrý, ne?.

709 (edited by kisin 14.4.2016 14:24:21)

Re: Tampa Bay

40 minut nás DRW přehrávali... kdyby měli větší kvalitu, pravděpodobně bychom prohráli. Jejich nekvalita se dlouhodobě odráží ve finální fázi. Ve 3.třetině jsme převzali iniciativu, oni nějakých 15 minut vůbec nevystřelili na bránu, mohli jsme dát i víc branek. Nicméně do dalších zápasů to z celkového pohledu příliš optimismu nedodává. Optimismus dodává neschopnost DRW, faktor Kucherov+Hedman, ale dojem z Coopera zatím stále špatný.

Namestnikov sice hrál, ale ve 4ce byl pochopitelně zabitý. Vypadal solidně, ale po boku Boylea a Blundena zůstávalo pouze u náznaků. Autista si myslí, že nás celé PO potáhne Kucherovova lajna...

Pozitivní je, že Drouin odehrál pravděpodobně nejlepší zápas v NHL. A autista mu zatím věří. Hodil ho tam i 2 minuty před koncem.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

710

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

711

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

712

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Ani vyprodáno nemáte, to je hamba big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

714

Re: Tampa Bay

715 (edited by kisin 25.5.2016 21:11:58)

Re: Tampa Bay

Odkud to máš? Dnes 19,092, tedy vyprodáno. Už roky máme vyprodáno i na bezvýznamných zápasech proti Dallasům a spol. V návštěvnosti jsme v top10. Problém bych hledal jinde. Netřeba chodit daleko. big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Počet diváků 19092

Tampa Bay Times Forum 19204

na český stránce by přece nelhali tongue

I pád na držku je pohyb dopředu...

717

Re: Tampa Bay

Tampa Bay Times Forum se to již nějaký ten pátek nejmenuje, takže ano, určitě to bude legit. big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Jak se to jmenuje Amálka Aréna? tongue

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Tampa Bay

Tampa by mohla trejdnout Bishopa, bere 6 mega, Vasilevskij ani milion. Klidně by jsme jim mohli poslat Lehtonena nebo Niemiho a nějakej šestej pick k tomu wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

720

Re: Tampa Bay

no to si pomôžu keď vezmú lehtonena big_smile