Topic: Hudba

Re: Hudba

3 (edited by S.T.A.R.64 5.3.2012 18:29:48)

Re: Hudba

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Hudba

Boha jeho!!!!!Málem jsem se opařil čajem!!Evu a Vaška opravdu nemusim ani vidět.Málem mě máš na svědomí:)))))))

5 (edited by steiner 29.3.2012 11:04:42)

Re: Hudba

Re: Hudba

Re: Hudba

Svět je plnej různých magorů...

Re: Hudba

Steinere Evu a Vaška bych dal leda ožralej a jak neberu drogy,tak s nějakým dobrým matrošem.Jinak místo tance bych je škrtil kabelem od mikrofonu.

Re: Hudba

Štajnere, co ty vlastně na návrat Davida B. na hudební scénu? smile Mi to teda udělalo hodně pěkný den, ta zpráva.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Hudba

Jojo, je to fajn, uvidíme, jaké to bude. Stejně Outside je jen jeden. Jedno z nejlepších alb, co znám.

Re: Hudba

Jo, ta deska je výborná.
Co já zatím můžu soudit z toho singlu, tak po zvukové stránce mně to přijde jako logické pokračování z bodu, do kterého to Bowie zapíchl naposledy – z čehož mám radost, protože Reality jsem si já osobně v celku pustil asi vícekrát, než jakoukoliv jinou od něj.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Hudba

Reality není marná, ale já si pouštím především Outside. Na mě je Reality moc neucelená stylově.

Re: Hudba

Tak jsem si to v pondělí koupil, ale slyšel jsem to už dřív na internetu (nějaký rip ze streamování na iTunes). Musím teda říct, že napoprvé mě to nebavilo skoro vůbec. Jednu písničku mám dokonce tendenci vždy přeskočit... Ale uvidíme časem. No, každopádně mě na tom nejvíc baví ty tři bonusové songy z Deluxe edice. To jsou pecky. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Hudba

Re: Hudba

Napoprvé se mi také nelíbilo všechno. I když pár ano. Napodruhé už lepší. Uvidíme. Co je to za bonusy? Ty tři, nevím, jestli je mám...