Topic: Sezóna 2015/2016

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Sezóna 2015/2016

Hlasuju pro Ano. Na tuto sezónu se maximálně těším a budu sledovat snad každý zápas. Čekám ofenzivní smršť a také zářící brankáře. Do 4 místa v konferenci smile PO začneme určitě doma.

Re: Sezóna 2015/2016

Konečně i trocha optimismu smile)) Myslím, že se od preseason musíme odrazit, když se pak udělá úspěch, tak se nikdo nebude ptát na to, že jsem v přípravě vyhráli jen jeden zápas smile

Věřím tomu, že budeme útočit na první místo v naší divizi a v konferenci to také vidím ak do 4. fleku. Útok se rozjede o ten se opravdu nebojím. Starosti mi však dělá ta naše obrana a i trochu brankáři.. Nemo se zatím celkem osvědčil a Kari sice najel na minulou sézku, ale doufám, že to fakt hecne a ukáže co v něm je

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Sezóna 2015/2016

Optimisto. wink Kari, copak v něm asi je? Prd... smile

Re: Sezóna 2015/2016

peníze v něm jsou.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sezóna 2015/2016

Goli dostal A.

7 (edited by angelo 31.10.2015 05:04:36)

Re: Sezóna 2015/2016

Re: Sezóna 2015/2016

To si snad dáme zarámovat....

Re: Sezóna 2015/2016

Ale rámujte radši rychle tongue

I pád na držku je pohyb dopředu...

10 (edited by Benn14 23.11.2015 15:37:17)

Re: Sezóna 2015/2016

Takže máme za sebou štvrtinu základnej časti. Asi prišiel čas trocha bilancovať. Dúfam, že sa niekto z vás pridá.
Asi nikto z nás nečakal, že začiatok tejto sezóny bude najlepší v dejinách Dallasu. Najviac sa mi páči asi to, že sme zatiaľ neprehrali 2 zapásy v rade. Hráči sú psychicky odolnejší, okrem domáceho zápasu s TML, dokažeme aj ubrániť vedenie v 3. tretine. Experiment s Niemim a Lehtonenom zatiaľ vychádza, Kariho konkurencia vyburcovala k lepším výkonom. Vlastne odkedy je tu Kari ani nemal poriadnu konkurenciu, ktorá by ho dokázala posadiť, museli sme sa spoliehať iba na neho.
V obrane sa najviac zlepšil asi Jokipakka. S Jordiem je to ako na hojdačke, strieda lepšiu sezónu s horšou. Neviem ako hrá Dillon v SJ, ale príchod Demersa bol správny ťah od Nilla (aké prekvapenie smile ). V minulosti často kritizovaného Goligoskiho by sme mali, ak sa to dá udržať. Podľa mňa je to solídny obranca, pamätáte ako všetci písali, ako s nami Pens vyebali. Neal a Niskanen sú už dávno fuč. Oduya OK. Pri zranení Demersa má šancu ukázať sa Oleksiak. Ak bude hrať ako proti Sabres, nebude problém. Daleymu ďakujeme za jeho služby v Dallase. Bol to posledný pamätník PlayOff z roku 2008. Klingberg kapitola sama o sebe, asi nič nové sa o ňom nedá napísať. Od odchodu Zubova, sme nemali poriadneho PP Quarterbacka. Až doteraz!
V útoku sa ťažko hľadajú problémy. Sharp a Seguin sa pomaľšie rozbiehali, ale už je to OK. Vďaka Sharpovi už Spezza nemusí hrať v prvom útoku s Bennguinom, ako to párkrát bolo v minulej sezóne. Šikovne sme sa zbavili Garbutta, ktorý v poslednom čase zbieral už iba PM. Nichushkin sa vracia do formy, radosť ho sledovať, ten chlap je ako tank, nemožno ho odstaviť od puku, ešte musí zlepsiť koncovku. Jeden hráč, ktorý sa mi tento rok zdá slabší je Eakin. Vďaka Nillovi máme na farme, dostatok mladých hráčov, ktorý dokážu bez problémov zaskočiť napr. Faksa alebo Shore. Čoskoro sa nám po zranení ešte vráti Ritchie (priznám sa, spolu s Dickinsonom a Shoreom jeden mojich oblúbených prospectov smile ).
Upozornenie na koniec. Nie som žiadny hokejový expert, iba obyčajný fanúšik. Píšem iba vlastné postrehy. Dúfam, že to nebolo až také zlé. big_smile

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Sezóna 2015/2016

Dobre napísané, ďakujem lepšie by som to napísať a vystihnúť nevedel wink Len mám strach aby sa táto dobre namazaná mašina nezasekla... smile

Re: Sezóna 2015/2016

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sezóna 2015/2016

Pre úplnosť aj Roussel ma 3 GWG smile

Re: Sezóna 2015/2016

Dobře napsané smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Sezóna 2015/2016

no, nevím v čem by mělo Jakopakovo zlepšení... Jinak asi bez komentáře, výkony a postavení hovoří za všechny tlamocviky wink