Re: Tampa Bay

to je dobrá otázka. ten tím mi padol do oka prvý krát keď hrali v Bratislave. na tom zápase som nebol ale vedel som že sa mi tento tím bude páčiť. ako každého malého chlapca ma zaujalo ich logo. potom hráči ako Vinny a Marty. a už to prišlo. každý tím si nájde svojich fanúšikov smile popravde ja mám celkom v láske aj CBJ ktorí hrajú v niektorých zápasoch veľmi slabý hokej.

92

Re: Tampa Bay

Nějaký univerzální důvod asi neexistuje. Já začal fandit Tampě kvůli Bradovi, jehož jsem si oblíbil z PH a kartiček v době, kdy mi bylo asi 9 let. Následně jsem si zamiloval St.Pete Times Forum, město, Vinnyho s Martym, atd. Prostě vše. Bolts tedy fandím někdy od roku 2002, ale tehdy jsem se díval jen na výsledky na teletextu, četl PH a sledoval NHL Power Week. Zápasy jsem začal pravidelněji sledovat někdy kolem roku 2006-07. Do té doby jsem viděl jen několik. Jsem strašně rád, že Brad odešel, jelikož s ním v teamu jsem se z 80% soustředil jen na něj. Jeho trejd jsem nemohl dlouhou dobu vstřebat. Od té doby mi především záleží na klubu jako takovém, už nemám žádného obrovského oblíbence jako Brada. Respektive mám, ale už mi není 14 smile dnes mám kompletní info o veškterých prospectech, zaměstnancích klubu, prostě mám Tampu zmapovanou jak málokdo. S Bradem to tak nebylo.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

93 (edited by steiner 5.3.2012 00:01:06)

Re: Tampa Bay

Koukám, že už bereš hokej jako manažer...jak to řekl kdysi meky o mě.

Jinak je to zajímavé počtení. Díky.

Re: Tampa Bay

95

Re: Tampa Bay

V podstatě asi jo. Hráče dokážu velmi rychle odhadnout... Hodně často přemýšlím nad tím, který hráč u nás má budoucnost a který je na odpis. Momentálně to lze velmi lehce odhadnout big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

u CBJ sa mi páči brankárske duo. Sanford & Mason. dvaja skvelý brankári ktorí si to vážne vedia.

97 (edited by kisin 5.3.2012 00:10:53)

Re: Tampa Bay

Mason a skvělý golman? Fans Jackets by ho nejraději ukamenovali. Potřebuje změnu, ještě chvilu a v Jackets shnije zaživa. Ostatně kdo taky ne...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

nejdem sa hádať smile

99

Re: Tampa Bay

Lee pro nás ještě bude steal. Je komplexnější i mladší bek jak Gilroy. Tu výměnu z pohledu Ottawy příliš nechápu. Dobře bruslí, má výbornou nahrávku, dobře hituje i brání. Wow, Yzerman dokázal získat kvalitního beka za pending UFA...
Aulie zatím nechápe systém, takže na ledě vypadá poněkud ztraceně. Potřebuje čas. Osobně bych ho poslal do Norfolku na několik zápasů.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

100

Re: Tampa Bay

Jejda ako píšete, úplne som si spomenul na časy ranných výsledkov na teletexte, rýchlo pred školou ešte pozrieť,... novinky v PH, Power Week. Skvelé časy, aspoň pre mňa. Steiner, keď hovoríš o tom ako niekto fandí Tampe, keď sa pozrieš na posledné roky Dallasu, niekto by sa nám tiež mohol čudovať. Ako niekto môže vstávať skoro ráno pred prácou na nejaký Dallas. A myslím ,že aj za slávnych čias Dallas nebol u nás veľmi obľúbený.

101 (edited by steiner 10.3.2012 11:06:08)

Re: Tampa Bay

Oblíbený nebyl, neboť Češi fandí Čechům a ti nikdy v Dallasu či MNS nehráli. Teda na pár výjimek. Ale klub má tradici několika desetiletí, což mnoho klubů říct nemůže, klubem prošla řada hráčů, a mezi lety 1998 a 2001 jsme byli nejlepším týmem soutěže. Máme 45 let od vstupu do NHL, pokud se nepletu. To není zase málo.

Re: Tampa Bay

Jak brání a backcheckuje Stamkos?

103

Re: Tampa Bay

No, každým rokem dělá neskutečné pokroky. Letos u nás rozhodně patří k lépe bránícím forwardům, ale stále má co zlepšovat.

Tokarski chytá OK, ale rozdíl oproti top golmanům nelze přehlédnout. Dává nám šanci na vítězství, ale neproměnujeme šance. Dnešní prohra asi definitivně pohřbila naše naděje na PO. Těším se na draft...

Aulie se ukazuje výborně, podobně jako Lee.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

104

Re: Tampa Bay

Lol, Turco už ani neudrží v ruce hokejku, můžeme mu děkovat za 2 body.

Stamkos překonal 50ku smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

105

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper