Topic: Colorado Avalanche (2z.)

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Colorado Avalanche (2z.)

A zpátky na zem, 22 střel a 6 gólů wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Colorado Avalanche (2z.)

Ale moc z toho asi chytit nemohl. Což je u 6 branek trošku paradox.

Re: Colorado Avalanche (2z.)

Takže zase obrana mimo big_smile

Re: Colorado Avalanche (2z.)

To jo, i když to souvisí i se hrou útočníků. Čekal jsem po loňské sezóně, že Benn, Spezza, Seguin a další vlétnou do sezóny jako uragán. A prd. Táhne nás Janmark a Hemský.

Re: Colorado Avalanche (2z.)

Po dvou zápasech říct o někom, že nás táhne je dosti svérazné big_smile Si vzpomínám jak se po 10 zápasech loni mluvilo o Lehtonenovi jako o kandidátovi na Hartovku a nakonec nedělá ani jedničku tongue

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Colorado Avalanche (2z.)

Tak táhne nás bodově ve 2 zápasech, nic víc, nic méně. Za 2 týdny může být vše jinak. Ale zatím tihle dva zastínili tradiční tahouny. Seguin by se měl chytit v tom dalším zápase.

Re: Colorado Avalanche (2z.)

Janmark :*

Re: Colorado Avalanche (2z.)

určitě je zbytečné dělat předčasné soudy o čemkoliv, ale je zajímavé, jak se u nás drží ten pattern produktivní třetí linky (resp. produktivní checking lines). Bylo to i v předchozích sezónách. Navíc je zjevný opětovný přetlak na C postech – Janmark se ukáže v přípravě a všichni se kvůli tomu můžou posrat. Najednou je Eakin nucen hrát prvního centra. Bože! Zase je v tom guláš, který se ladí za běhu. Nakonec proč ne, sezóna je dlouhá a jistě to tak má i spousta jiných týmů. Pak je možná i snáze pochopitelné vidět, jak se hráči na ledě motají a dopouštějí se gólových chyb. smile)

Fascinuje mě ale, že se tady snad nikde vůbec nezmiňuje Ničuškin. Od toho letos čekám, že se ukáže... O Seguina s Bennem bych se nebál. Nebojím, ani v nejmenším.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Colorado Avalanche (2z.)

Koukal sem na zápas s Avs a Nichushkin mě přišel hodně marnej a myslím, že díky němu i celá lajna. Jinak ani Jamie Benn si podlě mě ještě neuvědomil, že liga už začla.

Re: Colorado Avalanche (2z.)

Jamie je po operaci a původně ani neměl začátek soutěže stihnout. Rozbíhá se pomaleji. Seguin ani Sharp či Spezza žádné výmluvy nemají.

Ruff je obecně zastáncem motání formací. Prostě, pokud to nefunguje, motá. Někdy to motá až moc. Eakin sice nebyl problémem, ale do první linky nepatří. Ale třeba strčí Spezzu do kapsy a bude vše jinak.

Ničuš byl mimo celou loňskou sezónu, asi to nebude úplně snadné, navíc to bude letos jeho druhá, ta problémová. wink

Re: Colorado Avalanche (2z.)

ukázaná platí.....počkám si 15-20 zápasů, pak se uvidí. ZAtím neříkám tak, ani tak, ale na moje slova dojde big_smile

Re: Colorado Avalanche (2z.)

Mohol by už Seguin ako center nastúpiť.

Re: Colorado Avalanche (2z.)

No, u něj mě to sere, když má hrát křídlo. Všichni víme, o kolik je na centru lepší. Mávat mohu s hráči nižších formací, ale ne s nejlepším hráčem týmu.