76

Re: Tampa Bay

Teoreticky ještě můžeme vyhrát divizi. Florida je marná a o Washingtonu škoda mluvit. Čeká nás dlouhá série 7 zápasů na domácím ledě. Vrací se Hedman a Vinny je DTD.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Kisine, dej to DTD do zkratek wink. smile

78

Re: Tampa Bay

Hlásím se k tomu, který fandí Flames. wink A fanoušků mají určitě dost, nevím, jestli kisin myslel třeba fandy v Česku, to nevím, jak si v tomto směru Calgary stojí, ale všeobecně mají fandů si myslím dost, třeba na stadion jim nechodí 10 tisíc lidí, naopak.

Kdo fandí Bostonu?

79

Re: Tampa Bay

Jose: Ty máš jako jedničku Flames?

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

80

Re: Tampa Bay

Ne nemám, Dallas a Calgary, těžko se mi to posuzuje komu více a komu méně, vidím to zhruba asi tak nastejno, moje srdce to má asi půl na půl.

81

Re: Tampa Bay

Wow, tady se člověk dozví věcí big_smile
Steiner fandí Bostonu wink

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Neuvěřitelné yikes

I pád na držku je pohyb dopředu...

83 (edited by Rayiner 4.3.2012 18:00:16)

Re: Tampa Bay

no u mňa TB, NJD, COL, DAL a STL kvôli Halákovi :-)

// spolužiačka fandí Bostonu. keď Boston prehrá, má každé ráno krásny telefonát. a keď je škola, snaží sa radšej neprísť big_smile

P.S : nechcite si predstaviť čo musela prežiť po prehre so Sabres big_smile

84

Re: Tampa Bay

Máš zajímavý výběr smile Můžeš určit, komu fandíš nejvíce?

Re: Tampa Bay

áno môžem. je to Tampa smile tej fandím už asi tretiu sezónu a stále verím v Play-Off.

86

Re: Tampa Bay

Abych se přiznal, tak Tampě fandím taky..a pak ještě Chicago, ale to jen k vuli Patricku Kaneovi smile každopádně oba týmy jsou daleko za Dallasem v oblíbenosti smile)

Re: Tampa Bay

WOW! Hoši, tak tohle už je na debatu. Jak se člověk stane fandou Tampy? To mě zajímá.

88

Re: Tampa Bay

Je měsíc na Floridě, doveze si X věcí Tampy (zrovna tričko Stamkose mám na sobě) smile

89

Re: Tampa Bay

I na hokejforu nás je hodně. Asi 10 smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Důvod by mě zajímal.

Pro mě byla vždy Tampa něco jako Atlanta, nechápal jsem, jak může mít nějaké fans. I když je fakt, že zatímco Atlanta šla do Prčic (i když já jsem v Sazka Aréně seděl vedle kluka s dresem Atlanty), tak Tampa hrála fajn hokej a měla řadu fajn hráčů. Ale její úspěch netrval dlouho.