1 (edited by steiner 15.7.2015 17:31:49)

Topic: Johnny Oduya

Tak máme tu první větší posilu letošního léta z UFA trhu.

Podepsal na 2 roky a 7,5 mega celkem. Tedy 3,75 na rok. Má nějakou verzi NTC (12 týmů)

Já jsem spokojený, neb 2 roky jsou tak akorát, i ty peníze.

U Sabres mohl dostat 3 roky a 15 mega...a to je sakra rozdíl. Asi věří Nillovi a našemu projektu a těší se, že bude hrát dvojku s Klingbergem a čistit prostor před finskými gólmany. smile

Re: Johnny Oduya

koukám, že pěkně vyžíráme indiány.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

3 (edited by steiner 15.7.2015 18:25:39)

Re: Johnny Oduya

Oduya just compared Klingberg to Erik Karlsson and said he has skated with Nemeth.

Oduya on Sharp:

“He tried to get ahold or me. I got a text the other day. So far he only had great things to say.”

Re: Johnny Oduya

5 (edited by S.T.A.R.64 15.7.2015 19:12:36)

Re: Johnny Oduya

Začíná se mi vize nových Stars líbit, asi se opět vrátím mezi místní optimisty smile Škoda jen že musel Trevor odejít...

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Johnny Oduya

Ty jsi děsněj...a já myslel, že děláme všechno blbě...soudě dle toho, co píšeš.

A škoda? Já jsem rád, náhrada je víc než slušná. A dnes ještě Oduya...aby mohl někdo přijít, musí někdo odejít.

Re: Johnny Oduya

Dělali jsme všechno blbě wink To je rozdíl big_smile Jinak těžko si ale myslet, že když příjde nová jedničko-dvojka a uděláme čenž beků + podepíšem forwarda i když nás v podstatě v útoku netlačí bota budeme favoriti na Stanley Cup. Pořád jsou ve hře zranění atd. Play off by jsme ale hrát už měli...

I pád na držku je pohyb dopředu...

8 (edited by steiner 15.7.2015 19:34:12)

Re: Johnny Oduya

No, Nill to už tři roky uklízí ten svinčík, Nieuwendyk mu spoustu věcí výborně připravil, viz třeba drafty a výměny a ty najednou prozřeš a zjistíš, že to najednou je fajn. Ale když tu byl JN v těžkém období a draftovali se hráči jako Klingberg a Nemeth, tak jsi nic neříkal, když jsme podepsali Jágra a pak ho vyměnili za první kolo...to jsou základy, na kterých dneska Nill staví. Prostě tři roky poctivé práce jsou nyní vidět a jsou zúročeny, práce, na kterou jsi tři roky nadával. A nejen ty, řada lidí tady.

Re: Johnny Oduya

Steinere opet zacinas:-) Zadne vysledky jeste nejsou, tak nepredbihat  ;-)

10 (edited by steiner 15.7.2015 20:13:48)

Re: Johnny Oduya

Sorry, nedá mi to. Kydat hnůj na drobnou kvalitní práci, která nese ovoce až za pár let je hnus. A to myslím obecně, nejen v hokeji.

Ale souhlas, je to jen začátek. Sám vím, že ještě jeden střípek nám chybí. Minimálně. Osobně totiž nevěřím gólmanům, ale tam se uvidí. Klidně se mohou ukázat. A jak řekl JN: "Potential is just a word until you do it".

Re: Johnny Oduya

má pravdu (Gulis), předsedo! wink

Re: Johnny Oduya

Re: Johnny Oduya

Oduya has a full no trade clause for exactly 3 months. From now until October 15. Then he supplies a list of 12 teams he can reject a trade to.

Re: Johnny Oduya

Bude nosit 47.

Re: Johnny Oduya