556 (edited by Mikesz 17.6.2015 11:35:14)

Re: Tampa Bay

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

557 (edited by kisin 17.6.2015 11:43:07)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

558

Re: Tampa Bay

Ještě k té debatě: Někde jsem slyšel, že two-way forward překládali jako obousměrný útočník. wink

559

Re: Tampa Bay

To se mi nikdy moc nelíbilo big_smile něco ty anglické pojmy mají do sebe.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

560

Re: Tampa Bay

souhlas. Z angličtiny je to hned jasné.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Tampa Bay

Two-way street...tak z toho two-way player...obousměrná silnice, obousměrný útočník. smile

562

Re: Tampa Bay

To zní logicky. wink Jasně, originál "two-way" je prostě originál, ale jako český ekvivalent "obousměrný útočník" mi to přijde dobře přeložené a snad i vystihující, mně se ten výraz celkem zamlouvá. smile Některé výrazy určitě zní daleko krkolomněji než zrovna tento. Lepší než to jen nazývat "bránicím útočníkem" - to sice možná zní líp, ale není to tak vystihující. smile Každému se samozřejmě zamlouvá něco jiného, každý si může vybrat, to je známá věc. big_smile

563

Re: Tampa Bay

jak byste přeložili grindera? To mi přijde ještě těžší. big_smile
V té hře je to přeloženo jako drtič. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

564 (edited by kisin 18.6.2015 00:16:05)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Úplnej doják....dejte mu ještě smlouvu, třeba na dva roky. smile

566

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

567

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

568

Re: Tampa Bay

doufám, že si to ti mamrdi přečetli. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Tampa Bay

Kde že. Já jsem kdysi psal Kindernayovi...sice mi odepsal, ale hájil je a na konkrétní věci nereagoval. Kritiku nevnímají jako možnost se zlepšit, spíš ji odrážejí. Podotýkám, že kritika to byla konstruktivní.

570 (edited by kisin 22.6.2015 14:17:56)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper