541

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

A někdo ještě bere Třešinku vážně? Co mu napsat, že u nás maj třešně v logu komunisti? big_smile

543 (edited by steiner 17.6.2015 08:17:15)

Re: Tampa Bay

Já ho obvykle beru vážně. Jsem dalek zpochybňovat vše, co někdo napíše. To je v Česku móda. Heika je debil, Cherry je debil, Holland je debil, Cooper je debil, Tippett je debil, atd. Tohle mě nudí.

Kisinovi invektiva nejsou argumenty.

A nepochybně má Cherry třeba pravdu v tom, že sedět trest za tým, to se obvykle u hvězdy podobného typu nedělá.

544 (edited by Mikesz 17.6.2015 08:16:24)

Re: Tampa Bay

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Tampa Bay

Jinak Heiku, Hollanda či Tippetta uznávám. Coopera blíž neznám, tak je mi u zádele.

546

Re: Tampa Bay

Tady toho kanadského šaška nejde brát vážně, ale jak myslíš. Holland je pro mě analfabet, dinosaurus, neuznávám jeho kroky posledních let, ale tenhle člověk není normální. To je něco jiného. At se jde léčit do nějakého kanadského ústavu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

547

Re: Tampa Bay

trychtýř do chřtánu a lít javorový sirup, dokud nebude mít dost Kanady.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

548

Re: Tampa Bay

lidský odpad. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

549 (edited by kisin 17.6.2015 10:44:51)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

550 (edited by kisin 17.6.2015 11:16:39)

Re: Tampa Bay

Takhle, že se o Hollandovi a spol vyjadřuji jak se vyjadřuji, to je samozřejmě moje chyba a blbost. To beru a omlouvám se. Pointa je však jasná. A zase si nemyslím, že bych se takhle vyjadřoval třeba o Heikovi, to pochybuju. V tomhle případě je to však úplně jedno, jelikož tenhle člověk je pro mě skutečný odpad, zbabělec, důležité zaujaté hovado.

Jestli se bere jako starý pomatený kanadský šašek, co vystřídá milion barev za rok a jednou za úherský rok se v něčem trefí, pak je to fuk. Ale jestli ho někdo bere jako nějakého renomovaného odborníka, tak to fakt ne, to mi zvedne žluč. On si napíše totální, zaujatou sračku o Stamkosovi a mě to má nechat klidným. Ještě mě ta porážka štve a tohle mě fakt dokáže nastartovat. Tenhle člověk se o Tampě snad v životě nevyjádřil a nyní nastartuje nějakou pro Stamkos kampan a kritizuje Coopera v úplné jiné oblasti, než by měl nebo mohl.

Koukám, že mu ty žvásty na twitteru lidi žerou. Stačí být starý, barevný a pomatený. Vtipné a smutné zároven.

Mikesz to napsal přesně v jedné větě.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

551

Re: Tampa Bay

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

552

Re: Tampa Bay

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

553 (edited by kisin 17.6.2015 11:30:28)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Re: Tampa Bay