16 (edited by steiner 21.1.2012 17:07:57)

Re: Nová verze stránek

Stačí to trochu obarvit, jak to mají oni a ty prázdný místa nebudou tak vidět... smile

Anebo zahalit trošku do mlhy. smile Hmly. smile

Anebo najít starší fotku. I když i letos bylo vyprodáno...

17

Re: Nová verze stránek

Steinere, tys říkal, že bys nějaké rubriky vynechal a tak, když koukneš na ten web Toronta, máš představu kde by co mohlo být?

Re: Nová verze stránek

..tak obarvit to a nebo cokoliv s tím udělat není problém, ve photoshopu jde všechno smile

Re: Nová verze stránek

Tak představu zatím nemám... smile to jsem pomohl, co?

Asi weblog je zbytečný, ne? A možná ani ty spekulace už by tam být nemusely. Anebo z toho jen udělat spekulace o Stars...případně by to mohlo být jen na fóru. Dále proč dělat platy, když na to stejně nikdo nemá čas to dělat...apod.

Re: Nová verze stránek

Zdravím všetkých , som späť. Teraz veľmi nič nestíham kvôli škole, najviac ma štve ,že nám nova sport zrušili. Veľmi sa ku hokeju nedostávam.
V prvom rade by som chcel veľmi pochváliť cestu napred čo sa týka nového fóra. Už je tu aj toľko spomínaný chat. Veľmi dobré,... Background si myslím ,že by nemal byť problém... Ja by som skôr navrhoval širokouhlú fotku šatne, poprípade stanley cup spoločnú fotku na ľade.
A Meky k tomu tvojmu návrhu si myslím ,že by to bol konečne krok vpred a myslím, že by to mohlo zaujať aj viac ľudí (už sa len dohodnúť s Newiem ,aby dotiahol Jágra s Gáboríkom a bude sa nám to trhať návštevnosť).

21

Re: Nová verze stránek

Jak to vypadá s tou šablonou?

Můžeme taky nasadit nový redakční systém a nový vzhled dodat později. Wordpress tohle zvládá perfektně.

Re: Nová verze stránek

Jinak meky ty stránky vypadají o moc líp, dobrá práce wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

23

Re: Nová verze stránek

No mě se teda nelíbí ta hrozná tabulka z ESPN...

Re: Nová verze stránek

Už jsem jí dal pryč. Jinak jestli má někdo nějakej tip co mu na strance chybi nebo vadí necht napíše smile

25

Re: Nová verze stránek

Já dneska tabulku taky hledal, viděl sem i tuhle, ale nelíbila se mě a jinou sem nenašel... hmm

Re: Nová verze stránek

Tabulka konferencí by bodla wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

27

Re: Nová verze stránek

Ten web jede na Wordpressu, že?

28 (edited by believer 3.3.2012 20:28:36)

Re: Nová verze stránek

Ano je smile

jinak Stale to doladuje, takze omluvte obcasny vypadky nebo ne 100% funkcnost smile

29

Re: Nová verze stránek

Kruci, zrovna dneska sem dělal nový téma, pošlu vám aspoň ukázku smile

30

Re: Nová verze stránek