496 (edited by kisin 7.6.2015 01:27:15)

Re: Tampa Bay

Morrow a Andreychuk, to je jak nebe a dudy. Andreychuk byl kapitán, produkoval, bránil poslední minuty, jeho specialita byla vyhození puku aniž by z toho byl icing. Morrow je šašek týmu, 0 bodů, 3 střely za celé PO, 350 faulů a 412 icingů. Tolik k jeho přínosu. Raději bych bral Tannera fucking Glasse nebo Zaca Retarda. Ten by aspon někoho vyprovokoval.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

497 (edited by kisin 8.6.2015 12:33:52)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

498

Re: Tampa Bay

takové tabulky vidím moc rád smile

499

Re: Tampa Bay

500

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

501

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

502

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

503 (edited by Mikesz 12.6.2015 06:49:55)

Re: Tampa Bay

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

504

Re: Tampa Bay

"Hele, Kubina, ten malej zrzek vyhraje za 11 let taky Stanley Cup...a taky s Tampou."
"No jasně."

Naštěstí se to nestane, a vyhraje Chicago x), ale byl by to dojemný příběh.

505 (edited by kisin 12.6.2015 11:35:46)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

506

Re: Tampa Bay

Kisin: S tím Satherem souhlasím, jen bych dodal, že když někdy udělá botu - poslední velká bota je Staal - tak to jde víc vidět, protože je prostě více na očích, než někteří jiní manažeři. Víc se to rozebírá. Ale jsem rád, že jsi vyjmenoval i pozitiva, protože má stále hodně kladů.

Jinak, co si myslíš o Faulkovi? Zajímal by mě tvůj názor. Zvládne se do dvou let dostat mezi elitní obránce ligy? Mě se hodně líbí, skvělé bruslí, podporuje ofenzívu, je to moderní bek, který hraje i dost fyzicky. Někdy to směrem dozadu není úplně ok, ale doplácí i na to, že hraje v podprůměrném týmu. Vzhledem k tomu kolik tráví času na ledě, tak pak docela naskakují minusové body. Ale na to, že je mu teprve 23 let, tak hraje parádně......

Re: Tampa Bay

Tak letos je Seabrook v PO lepší než Keith. 6 branek, to nedáš jen tak.

508

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

509 (edited by kisin 14.6.2015 05:17:42)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Jaaaaj, že raději nechytal Vasil...

Kari je nejlepšííí!!!