241 (edited by kisin 16.1.2015 10:58:03)

Re: Spekulace

Kassian je zřejmě na odchodu. Yzerman by po něm měl jít, ale pochybuju o tom. Nevážnější adept Boston, jak jinak.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

242

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

243

Re: Spekulace

Kane je pro nás asi mimo, k nám ho nevymění.

244

Re: Spekulace

Překvapuje mě, jak o něm Wheeler mluví. Skutečně asi patří mezi nejvíc problematické hráče. Jeho výměna ted může být komplikovaná, hraje se zraněními a možná se už ted nevyhne operaci.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

245

Re: Spekulace

Operace je na spadnutí, jsem četl.

Jinak, tyhle věci beru s rezervou. I o Ribsovi se psalo všelijak a byl v pohodě.

Nicméně je zajímavé, že to o něm píše aktuální spoluhráč, to leccos napovídá o vztazích uvnitř týmu.

246 (edited by kisin 6.2.2015 16:13:46)

Re: Spekulace

No Ribs nebyl ve Phoenixu moc v pohodě, u něj asi nikdy nevíš, co dostaneš. Maloney o něm mluvil velmi negativně, to jsem ho snad ještě nikdy neviděl takhle někoho kritizovat. Nevím, co má Ribs za problémy, ale letos se zdá být zas normální a funguje to. Evidentně si byl zřejmý toho, že tohle byla jeho poslední šance v NHL.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

247 (edited by kisin 1.5.2015 10:05:48)

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

248

Re: Spekulace

A sakra, to by bylo maso...

249 (edited by kisin 19.5.2015 03:06:34)

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Na tom není nic a tak vtipného.

251 (edited by kisin 19.5.2015 10:48:50)

Re: Spekulace

V kontextu, v jakem se predstavila nase obrana, mi to vtipne prijde. Jako Nakladal sice patril spise k tem lepsim bekum, neni jeho chyba, ze mu dal Zvejkal takovou roli (na 1.PP fakt nema), nicmene nemyslim si, ze by byl lepsi jak 6./7.beci v NHL. V pripade CGY a CAR je to takove volani o pomoc, na trhu beztak nic nebude. CHI tradicne hledaji Evropany/college UFAs, tedy levne akvizice, ktere mohou pouze prekvapit. Vyhoda je v tom, a ten scenar je zrejme pravdepodobny, ze se muze po mesici zbalit a jit zpet do Evropy.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Asi tak.

Re: Spekulace

Tak nečekal bych, že bude v TOP 4 a jako číslo 5 či 6 bude OK.

Re: Spekulace

Jsem hodně zvědavý na Artěmiho Panarina, kterého podepsali pro příští sezónu Hawks. Jako jeden z mála se mi u Rusáků hodně líbil a myslím, že s jeho skillem by tam klidně mohl i zapadnout.

Kari je nejlepšííí!!!

255

Re: Spekulace

On hrál i za Petrohrad parádně, v lajně s Dadonovem a Šipačovem. Byla to jedna z úplně nejlepších linek v KHL. Jestli nejlepší? Těžko posuzovat, ale top3 asi určitě.