16

Re: Playoffs 2015

obhájit je nejtěžší.... tongue

17

Re: Playoffs 2015

Pokud jsem to dobře spočítal, tak všech pět, co tipujete, 2. kolo, věříte Montrealu? To mě lehce překvapuje, mě jako Montreal vůbec nevadí, ale překvapilo by mě, kdyby postoupil přes Tampu. Jasně, Montreal vyhrál divizi, ale subjektivně mi prostě ten tým nepřijde zas tak silný a v útoku nevidím nějakou fakt superhvězdu (pokud nepočítáme Subbana jako 4. útočníka), i když jak vidno, jako celek to funguje (nebo to aspoň fungovalo v základní části plus hlavně velká zásluha Careyho). Takže mají fakt velkou výhodu, že mají v bráně skvělého Careyho, dohledal jsem si, že kisin před nedávnem psal, že dělá 50 procent úspěchů Canadiens a možná i víc, s tím se dá určitě souhlasit. Ale taky tam někdo musí střílet ty góly. big_smile Mít Montreal dva tři fakt špičkové útočníky, byl by ještě o dost silnější, ale to asi většina klubů. I když má Tampa dle kisina taky dost problémů (což je určitě pravda) a nevím, jestli s tím následujícícm bude třeba kisin osobně souhlasit, ale mě osobně by třeba zas tolik nepřekvapilo, kdyby Tampa postoupila až do úplného finále o Grál letos. smile

18 (edited by steiner 2.5.2015 18:32:19)

Re: Playoffs 2015

Já Montreal vnímám podobně, ale věřím rozdílu v brance. A ten je jasný. Jinak TB může postoupit, ale to by se musel bodově rozjet Kučerov, Filppula, Stamkos a další.

19 (edited by kisin 2.5.2015 23:46:06)

Re: Playoffs 2015

Já tipuji Francii spíš z pověrčivosti, věřím, že přes ně postoupíme, máme lepší team. Na jejich straně je samozřejmě golman, elitní PMD, zkušenosti, podpora ligy a to je tak asi vše. Obrana je srovnatelná s tou naší, ovšem útok máme o level lepší. Jejich nejlepší útočník je winger Pacioretty a nejkreativnější centr je Desharnais...

Jinak Subban po včerejším zápase prohlásil, že to byl jejich nejlepší výkon v sezoně (nebo jeden z nejlepších, ted nevím). To se teda musím smát. Ne že by hráli špatně, to ne, ale jestli je tohle jejich maximum... Je to na nás. My máme v sobě další level, level a půl, na což oni nemají. K Johnsonovi se už musí přidat i jiní. Kucherov byl včera velmi dobrej, snad ho ten gol nakopne a bude našim nejlepším hráčem. Val vypadá kompetitivně, když není na ledě s Vladem a Paquettem... Chce to hodit Drouina do top9, aby na něj zbyl on nebo Killorn, ale to se samozřejmě nestane. Ach jo.

Ted by se nám samozřejmě hodil Connolly/Panik, určitě by byli schopni odehrát 12 minut, přestože o nich vysoké mínění nemám. Vlad není PO ready a Drouin je too ugly to play.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Playoffs 2015

Za správneho víťaza série sa udeľuje 1 bod.

Priebežné hodnotenie:

Tommy 8
angelo 8
kisin 7
steiner 7
Peqqi 7
*Mikesz 6

NYR - Tampa Bay 3:4
Anaheim - Chicago 4:2

Re: Playoffs 2015

NYR vs. Anaheim.

Re: Playoffs 2015

nyr - chi

Re: Playoffs 2015

Tampa vs. Chicago

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

24 (edited by kisin 14.5.2015 12:13:30)

Re: Playoffs 2015

NYR - Chicago.

Musím říct, že si absolutně nezasloužíme být v této fázi POs, už s Detroitem jsme měli namále. Samozřejmě na zásluhu se PO nehraje, ale dříve či později se (ne)kvalita projeví. Na druhou stranu, ten team má skutečně velký potenciál, máme asi 2.nejlepší lajnu ligy, Stamkose a velmi solidní obranu. Třebaže ten team zdaleka nepředváděl 100%, furt to 2x na postup stačilo. Hráči nabírají zkušenosti, Kucherov měl proti Montrealu 6 branek v 6 zápasech. Poslední zápas naznačil, čeho jsme schopni. Na NYR to umíme, letos jsme je sweepli, ale to ještě nic neznamená. Pro mě absolutně nepředvídatelná série, favoritem jsou NYR, my už v podstatě nemáme co ztratit.

Bylo by dobré, kdyby si Cooper vytáhl hlavu z prdele a nechal pravidelně hrát Marchessaulta. Top AHLer, v limitovaném čase se ani nahoře neztratil, má rychlost, luxusní střelu a přestože je to hobbit, hraje do těla. Těžko říct, jestli se v NHL nakonec prosadí, ale kdybych si měl tipnout, řekl bych, že jo. Drouina jsem vzdal, hrál ve 2 PO zápasech, těžko nastane ve finále konference změna.

Finále Tampa - Chicago, to je sen smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Playoffs 2015

vždyť Rangers jedou každý zápas na hraně, winy o gól. Já jim vůbec nevěřím.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Playoffs 2015

V PO stačí vyhrávat o gol... Jsou trpěliví, bez ohledu na výsledek hrají furt stejně, defenzívu mají top a ačkoliv ztrátou Zuccarella jejich depth v útoku utrpěl, furt mají 3 lajny schopné vstřelit branku. Nemluvě o tom, že jsou mnohem zkušenější.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Playoffs 2015

hlavně mají Henrika

Re: Playoffs 2015

udělejte je netrpělivé. smile)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Playoffs 2015

Jak říkávám v Dotě: "Patience is a virtue" smile

Re: Playoffs 2015