Topic: Playoffs 2015

St.Louis-Minnesota 3:4
Nashville-Chicago 2:4
Anaheim-Winnipeg 4:2
Vancouver-Calgary 4:2
Ottawa-Francie 4:1
Tampa-Detroit 2:4
NYR-Pittsburgh 4:1
Washington-NYI 4:2

Nejvíc nečitelná je pro mě asi STL-Minny série. Nashvillu nevěřím, nemají formu a celkově jejich postavení v tabulce je spíš fluke. Pittsburgh je katastrofální, navíc se bude muset obejít bez Letanga, Maatty, Malkin hraje evidentně zraněný a otázka je, co Ehrhoff. Nemluvě o tom, že z NYR mají komplex. Ottawa je nejvíc hot team ligy a na Francii to umí, snad se to potvrdí.

U nás je otázka, co Cooper a jestli se vrátí Garrison, Coburn a spol. Papírově máme lepší team, ale v PO je nezkušený a zatím nic nedokázal. Každopádně lehčí matchup jsme si asi přát nemohli, obrana DRW a Howard strach nenahání. Pokud Cooper zase propadne, můžeme se začít bavit o jeho vyhazovu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Playoffs 2015

St.Louis-Minnesota 4:2
Nashville-Chicago 2:4
Anaheim-Winnipeg 4:1
Vancouver-Calgary 3:4
Ottawa-Montreal 4:2
Tampa-Detroit 4:3
NYR-Pittsburgh 4:3
Washington-NYI 4:2

Re: Playoffs 2015

St.Louis-Minnesota 4:3
Nashville-Chicago 1:4
Anaheim-Winnipeg 4:1
Vancouver-Calgary 4:2
Ottawa-Montreal 4:3
Tampa-Detroit 4:3
NYR-Pittsburgh 4:2
Washington-NYI 3:4

Jinak s tím Nashvillem naprostý souhlas. Měli kliku, že jejich náskok byl hodně veliký.

Jinak jsem zvědav, jestli vám Detroit ukáže, neb jsi pořád psal, jak jsou marní, ale ono to zase nemusí být až tak hrozné. Obecně mám dojem, že se týmy vyrovnávají a pokud před pár lety dominovaly kluby jako Boston, Chicago, Pens, atd, pak ta doba je už dávno fuč. Nyní se často vynořují překvapení, atd.

Re: Playoffs 2015

St.Louis-Minnesota 4:1
Nashville-Chicago 4:3
Anaheim-Winnipeg 4:2
Vancouver-Calgary 4:3
Ottawa-Montreal 1:4
Tampa-Detroit 3:4
NYR-Pittsburgh 4:1
Washington-NYI 4:3

5 (edited by kisin 12.4.2015 14:38:22)

Re: Playoffs 2015

Tak marní nejsou, dostali se do PO, i když měli celkem namále a nějak zvlášt přesvědčivé to nebylo. Na druhou stranu měli dost zranění. Nicméně oční test u mně tedy neprošel, podívej se, co poslední týdny chytá Howard, podívej se na složení obrany atd. Babcock výsledky má, moc víc se s tím týmem udělat asi nemohlo, ale co jsem si všiml na více frontách, všichni by uvítali nový impuls, změnu. Blashill by byl logický, zná všechny jejich mladé a co si budeme namlouvat, Babcock mladým zrovna nedůvěřuje. Rovněž je zajímavé, že stále nemá novou smlouvu. Možná chce novou motivaci, možná chce Holland nový impuls. Co by bylo víc, kdyby dokázal z Toronta udělat konkurence schopný tým či je dokonce dostat někam nahoru v PO? To bych mu říkal king, zatím vyhrával s čistými powerhousy.

Prostě tam ta generace Datysuka, Zetterberga, Lidstroma a spol pomalu končí. Začíná generace Tatara, DeKeysera, Nyquista, Pulkkinena a spol. K tomu se nabízí i změna trenéra a oni mají trenéra, co všechny tyto mladé hráče vychoval.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Playoffs 2015

7 (edited by steiner 12.4.2015 22:23:43)

Re: Playoffs 2015

DRW bez Babcocka a mohli by zabojovat o 12 příčku v konferenci. wink

To, co píšeš, je nepochybně možné, neb Blashill loni nějaké nabídky měl, ale nakonec zůstal, možná mu bylo něco přislíbeno...

8 (edited by Mikesz 14.4.2015 08:53:41)

Re: Playoffs 2015

St. Louis – Minnesota 2:4
Nashville – Chicago 4:3
Anaheim – Winnipeg 3:4
Vancouver – Calgary 2:4

Ottawa – Montréal 0:4
Tampa – Detroit 4:2
NYR – Pittsburgh 4:2
Washington – NYI 4:3

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Playoffs 2015

Chicago - Minnesota 4:2
Anaheim - Calgary 4:2

Montreal - Tampa Bay 4:3
NYR - Washington 4:2

10

Re: Playoffs 2015

Chicago - Minnesota 4:3
Anaheim - Calgary 4:2
Montreal - Tampa Bay 4:1
NYR - Washington 3:4

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

11

Re: Playoffs 2015

Chicago - Minnesota 2:4
Anaheim - Calgary 4:2
Montreal - Tampa Bay 4:3
NYR - Washington 4:3

Re: Playoffs 2015

Chicago - Minnesota 4:3
Anaheim - Calgary 4:1
Montreal - Tampa Bay 4:2
NYR - Washington 4:2

Re: Playoffs 2015

14

Re: Playoffs 2015

Mali sme po minulé roky aj tabuľku. Za správneho víťaza série sa udeľuje 1 bod.

Priebežné hodnotenie:

Tommy 6
Mikesz 6
kisin 5
angelo 5
steiner 4
Peqqi 4

Re: Playoffs 2015

A nejlepší tipér STAR nikde. Já raději nesázím.