451 (edited by kisin 26.4.2015 13:18:52)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Otázka je, jestli neplatí to, co jsem psal kdysi. Že ti hráči hrají v RS nad jejich možnosti, pak se už zlepšit nemohou. Navíc řada mladých se PO neukáže. A když spojíš hlavní mladou hvězdu, která hraje nic moc, s hlavním ofenzivním esem, které hraje prd, kouč (nesoudím ho, neb bych si to netroufl) dle tvého v ničem nevyniká nad protivníkem, gólman, který sice umí občas zachytat, ale PO také nic moc, pak je tu problém. Navíc řada hráčů k té bodové neproduktivitě přidá i minusové body...průser.

Otázka je, jestli nejste moc technickým týmem, chybí vám to, čím tu pořád dokola pohrdáš. Ale nemyslím Morrowa současného, ale Morrowa z před pár let. Dle mého vám chybí tvrdost a to pověstné "hard to play against".

453 (edited by kisin 26.4.2015 21:22:28)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Souhlas. Nad poměry dle mého u vás hraje třeba Filppula. V po je to pak jiné kafe. Stamkos letos zklamal.

455 (edited by kisin 30.4.2015 12:20:40)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

456

Re: Tampa Bay

Too ugly. big_smile big_smile big_smile

457 (edited by kisin 30.4.2015 12:28:02)

Re: Tampa Bay

To vzniklo někdy na začátku sezony, kdy ho někdo, tuším na HFBoards, nazval 'uglym' kvůli bedarům a řekl něco v tom smyslu, že na to celkově nemá. Už si to přesně nepamatuji, ale na tom tak nezáleží. Od té doby se to chytlo a používá se to v tomhle smyslu, proč není v sestavě atd... big_smile

His ugliness won't translate
Too ugly to crack the lineup big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

458

Re: Tampa Bay

Taže předpokládám, že řeč je o Druinovi? Takže protože je too ugly, tak je v doghousu. big_smile Jo, jo, zní to logicky. big_smile

459

Re: Tampa Bay

Jo, Drouin, sorry big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

460

Re: Tampa Bay

V pohodě, dovtípil jsem se, jen jsem se raději chtěl ujistit. smile wink

461

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

462

Re: Tampa Bay

Tak na tom screenu ještě není puk v pásmu, takže ve skutečnosti to byl ještě o fous větší offside.

Měli šanci tu chybu sudích napravit, ale někdy se to nepovede. Chyba je chyba. Měli to písknout, branka by nepadla. To, že měli šanci vyhodit není argument, co kdyby tu šanci ani neměli? Prostě chyba to byla a ovlivnila zápas. Ale chyby se ve sportu stávají, myslím chyby sudích. Těžko se to ale kouše. Viz třeba naše prohra s Vancouverem v game 7 (nebo game 6?), kdy nás sudí neskutečně zařízli. Jim nepískali nic, nám vše.

463

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

464

Re: Tampa Bay

Tak máme za sebou game 1 a osobně bych byl velmi překvapen, kdybychom šli dál my.

Z neznámých důvodů nehrál Boyle a s garbage 3rd/4th line se v PO vyhrávat prostě nedá. Paquette je v POs hroznej, Namestnikov vypadá jak 18.letý junior, Morrowa netřeba komentovat a Marchessault má cca 5 zápasů NHL zkušeností, čili věřit, že to nějakým způsobem vytrhne, je dost naivní. JT Brown je solidní, ale sám to rozhodně nevytrhne. Drouin ošukal Cooperovu dceru, takže ten už se do sestavy asi nepodívá. Opět se nabízí otázka, kde je Connolly (Panik)? Ačkoliv Connolly nebyl nic extra, do PO se jeho styl hodil a určitě by byl lepší, jak většina zde jmenovaných. Fakt to byl totální dick move Yzermana, před PO zhoršit depth kvůli 2 pojebaným 2nd rounderům, jako bychom byli v rebuildu...

Pak tady máme dumbster fire 3rd pairing Carle-Sustr. Wow, to je dílo. Carle je nejlépe placený bek týmu a slovy nelze vyjádřit, jak tragicky hraje. Yzerman se ho musí v létě nějak zbavit, jakkoliv. Nesterov bude v ZK stejný/mnohem lepší, přičemž bude brát asi tak 100x méně a nabírat cenné zkušenosti. Sustr měl po 2nd ice-time zkurvených 12 minut, když má někdo problém s rozdělením ice-timeu... škoda slov.

Poslední věc, Stamkos. Motherfucker, kokot zkurvenej vyjebanej, pičus neuvěřitelného kalibru. Kapitán jak vyliž mi prdel. Oba goly NYR začali tím, že Mr.Stamkos nebyl schopen nahodit puk, udělat pár kroků navíc, 'pay the price'. At jde fakt do prdele, to už je po několikáté, co gol soupeře začal u jeho dementní defense/charakteru. Nemluvě o tom, že až na výjimky hraje totální hovno i směrem dopředu. Fakt mě ten buzerant brutálně sere. Plná huba keců, ale skutek utek. Zázrak, že jsme s takovým ubohým kapitánem došli tak daleko.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

465

Re: Tampa Bay

A Beník chytal solidně? Z toho co jsem četl, toho hodně pochytal, takže by se po vzoru NHL asi mohlo říci, že dal Tampě šanci na výhru. wink