16 (edited by steiner 26.4.2015 15:17:15)

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Měl by hrát. Stars mu dali požehnání. Tipuji, že se po té mizerné druhé polovině sezóny probere...

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Jj někde jsem četl, že reprezentuje

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Na DS.com psali hned po konci základní části, že by měl jet.

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

díky! Možná si vyrobím nějaký banner v NHL-fan stylu. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

20

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Dneska v přípravném zápase vyhráli Francouzi nad Švýcary 6:5 v prodloužení a Roussel dával dvě branky včetně té vítězné ze 64. minuty.

21

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

"Valerij Ničuškin z Dallasu se nezúčastní mistrovství světa v České republice. "Valerij se zapojil do přípravy, kde o sobě dalo vědět jeho dřívější zranění, které hráče limitovalo většinu sezony," informuje tisková služba ruského svazu."

22 (edited by Mikesz 29.4.2015 17:38:04)

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Já tradičně nic.

24 (edited by Sheppard 29.4.2015 19:46:21)

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Já jdu hned 1.5. v Ostravě na SUOMI-USA a Rusko-Norsko.... jinak přemýšlím, že bych ještě zajel na Kanadu

jinak na té fantasy mám tým: Olomouc Stars big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

bylo mi to naprosto ukradený, dokud jsem nevyfasoval lupeny do VIPky s hosteskama a parkingem.....a to na Tři Korunky s Frantíkama. Se teda těším tongue

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Já jen u tv a snad v klidu.

27 (edited by kisin 30.4.2015 12:48:52)

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Vážně je Růžička tak dementní a nepozve Mrázka? Má tam 3 cedníky, co mu Mrázek udělal? Tata nezaplatil nebo co? To se člověk může jít vsadit, že v jeho dementním výběru bude Pavelec, Salák, Vondrka, Červenka a podobní konomrdi. Fakt neuvěřitelné. S Mrázkem by člověk i věřil, že by snad něco uhrát mohli (dominoval na WJC, AHL, ted byl neskutečnej i v PO NHL), ale raději vsadím na prověřené čučky, co v životě nebyli a nikdy nebudou difference makeři. Amen.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

28

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Vážně je Růžička tak divnej, že ani nepozval Francíka a upřednostnil Pavelce? Ten tým dle mého nevypadá na papíře zvlášť silně, ale třeba to jako celek bude fungovat, nevím, uvidíme v reálu. Červenku beru, oki, to se pochopit dá, ale Vondrku? Každý by holt tu sestavu asi udělal jinak. big_smile Jak že se to tu říká? Že máme 10 milionů reprezentačních trenérů? big_smile To už rovnou mohl vzít do obrany Řezníčka a Dejdara. big_smile Zas nejsem takový expert na reprezentaci a přípraváky jsem nesledoval, tak se nechám překvapit.

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: MS 2015 – Praha, Ostrava

Taky nevim v čem je lepší Vondrka než Petružálek.Asi Růžu kouřil ve Slávce.