541

Re: Zajímavosti

Paráda, díky, Mikeszi, za názor. smile

Re: Zajímavosti

Mikeszi, to bylo velmi trefné wink , otázka je, jestli to jde aplikovat na kouče v NHL.

543

Re: Zajímavosti

no, nevím... žádný příklad mě nenapadá. smile)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

544

Re: Zajímavosti

Zajímavé téma, rozepsal bych se, ale na slohovku ted nemám úplně čas big_smile snad později.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

545

Re: Zajímavosti

Dobrá, budeme si pamatovat, že na to kisin bude pamatovat a že sem pak napíše. smile wink

Re: Zajímavosti

Souhlas s Mikeszem. Podcenění obvykle pramení z toho, že hráč se moc neprezentuje v médiích. Vzpomeňme na našeho Jereho Lehtinena smile

Re: Zajímavosti

Tak Modano byl vidět a rozhodně si zasloužil mnohem víc pozornosti...kdyby hrál za DRW či NYR, bylo by to jiné kafe...

Re: Zajímavosti

To jako že v Dallasu byl "mezi slepými jednooký králem"? smile

549

Re: Zajímavosti

Nechcete si někdo pro zajímavost sestavit svůj žebříček nejlepších brankářů současnosti a pak třeba žebříček nejlepších za poslední dvě tři sezóny (jak chcete)? Třeba Top 5?

Ony ty žebříčky jsou dost subjektivní, jinak se asi chytá za obranou Rangers, Chicaga a pak třeba  Montrealu nebo Dallasu a porovnávat je někdy celkem složité.

V současné sezóně? Zatím budu jen nahlas přemýšlet. Price, Dubnyk? Crawford, Rinne? Co Lundqvist, tolik toho neodchytal, ale vysokou kvalitu nadále potvrzuje? Mason, Anderson? Zapomněl jsem na někoho?

A nejlepší brankáři za poslední dvě tři sezóny? Price, Quick, Lundqvist, Rinne? Co Rask, Crawford, Varlamov? Co Fleury?

Zatím bez udání pořadí, jen jsem tady nasázel pár jmen, co mě napadly. Dost možná jsem na někoho zapomněl, kdyžtak doplňte. wink

550

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

551

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

552

Re: Zajímavosti

Je po všem, tak bych využil této chvíle a objektivně zhodnotil MSL. Věděl jsem, že šel dolů, že už je v podstatě jen stínem toho hráče, kterým byl třeba před 3 lety. Ale wow, tohle předčilo i mé očekávání - nejslabší hráč série, pomineme-li dead weight Morrowa a Glasse, kde normální člověk nemůže čekat nic. On se sice dostával do šancí (za celou sérii zabil minimálně 6 golovek), ale způsob zakončení byl ubohý, bylo patrné, že mu vždy chybí půl kroku, klidnější ruky atd. Už to v sobě prostě nemá. Jinak nebyl schopný nic vymyslet, dělal špatné rozhodnutí s pukem, je to prostě pryč. Kromě ofenzívy on nenabízí samozřejmě nic, nebrání a byl turnover machine. Dotáhl to do 3.lajny (byly momenty a zápasy, kdy chodil výhradně na PP) a to NYR chyběl Zuccarello... Sice jsem si to užíval, ale vážně to bylo tak ubohé, že mi ho bylo až líto. Ale srat na něho, dostal, co chtěl a co si zasloužil. Karma is a bitch.

Nyní nastává otázka, jestli ho NYR po tak ubohém představení prodlouží. Podle mě ještě končit nebude, na to je moc hrdej. I kdyby vzal 2M, je otázka, jestli se vlezou do stropu. Rovněž je otázka, jestli nebude lepší dát víc prostoru JT Millerovi a spol. Sather a spol takhle ovšem asi neuvažují, tam logiku člověk hledat nemůže. Bylo by vtipné, kdyby se musel stěhovat třeba do Jersey... Člověk si fakt říká, jestli mu ta komedie, zkažení reputace stála za to. Mohl ten rok a čtvrt dohrát u nás a být za boha.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

553

Re: Zajímavosti

"Podle jednoho nezávislého výzkumu se ženské fotbalové mistrovství světa v Americe těší obrovskému zájmu. Ve 38 z celkového počtu 56 amerických států byl naměřen větší zájem o MS žen než o hokejový Stanley Cup; a konkrétně ve Washingtonu DC šlo dokonce o zájem dvojnásobný."

Těžko říct, na kolik je to třeba relevantní, nebo ne, ale každopádně je to zajímavé. smile

554

Re: Zajímavosti

evidentně o to je zájem, poprvé v historii budou ženské týmy taky ve Fifě.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

555

Re: Zajímavosti

Jo, včera jsem se koukal na závěr zápasu Kostaričanek se Španělkami, tak to tam taky říkali, to o té FIFě.