436 (edited by kisin 6.3.2015 12:22:14)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

437

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

438

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

439

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

440

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

441

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Hmm, ty furt brečíš nad drobnostmi a odborníci vám věří. Osobně si ale nemyslím, že vyhrajete.

443

Re: Tampa Bay

Každý to má rád práve naopak. Byť outsiderom u "odborníkov" a vyhrať SC. big_smile

The harder the battle, the sweeter the victory.

444

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Já jsem netvrdil, že PP je maličkost. Ale ty tu natíráš kde koho za kde co.

PP v RS nemusí nutně znamenat, že v PO bude stát za prd. Třeba se to změní. A už jsem viděl i týmy, které neměli PP a dostali se v PO daleko.

Jinak hráčů na PP máte plnou prdel. A depth jsi chválil, pak nerozumím, proč jste závislí na dvou hráčích.

A pokud natíráš Coopera, pak bys měl i Yzermana.

BTW, kdo má u vs PP na starosti? Asák, ne?

446 (edited by kisin 1.4.2015 23:52:07)

Re: Tampa Bay

Koho natírám? Po těch letech sraček už toho mám dost a pokud něco trvá rok či déle a nic se s tím nedělá, člověka to nasere. Dívám se na každý zápas, věnuji tomu čas, je pochopitelné, že nebudu se vším spokojenej. Těch negativ je fakt dost.

Na Yzermanovi mi vadí, že trošku ignoruje typologicky stavěné hráče do PO, máme tři prdele skillu, ale chybí hráči jako Paquette. Tým není ideálně vybalancovaný. Jinak samozřejmě odvádí velmi slušnou práci, během pár let změnil tvář organizace, najednou máme jeden z nejlepších depthů v lize, máme mladý tým na vzestupu a stále je, i když už tomu ani sám nevěřím, kde brát. Dokonce je šance, že máme v systému další Paláty, Johnsony atd. Erne, Point, Peca, Namestnikov jsou ve svých letech stejně dobří, ne-li lepší, než byli Palát a spol.

Tady bych vyzdvihl Roesta, BriseBoise, Thomase a další, není to jen o dobrém draftu, s těmi hráči pracujeme a věnujeme se jim jako asi nikdo v lize. Pod Cooperem vyrostli Palát, Johnson a spol. Jinak BriseBois je naprosto luxusní GM, v budoucnu a bohužel pro nás to asi nebude trvat dlouho, bude řídit vlastní tým. V AHL vyhrál Calder cup s Montrealem i s námi, ví, jak vyhrávat, má na svědomí podpisy několika našich nyní velmi dobrých hráčů.

PP má na starosti Cooper, čistě Cooper. Bowness řídí obranu, nějaké slovo bude mít asi Thomas, jako bývalý vynikající forward, ale řídí to Cooper. Nejsem úplně fanda PP koučů, ale v naší situaci bychom asi měli zkusit jednoho najmout. Horší to být nemůže, to fakt ne.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

447

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

449 (edited by kisin 22.4.2015 22:21:52)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

450

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper