1,306

Re: Novinky

Schlemko na waiveru.

1,307 (edited by Casey 1.3.2015 19:53:42)

Re: Novinky

Schlemko claimed off waivers CGY

1,308

Re: Novinky

Dlouho tu nepobyl.

1,309

Re: Novinky

Tak byl jen dočasným řešením po dobu Nemethova zranění. Ten už je fit, a tak Schlemko putuje dál. Nezklamal, ale neukázal se, nicméně jako sedmička v pohodě.

1,310

Re: Novinky

Nic co by Fortunus nedal s klidem taky...

1,311

Re: Novinky

To jo. To souhlas.

1,312

Re: Novinky

tak černý v Texasu těžký to maj tongue

1,313 (edited by Casey 2.3.2015 10:21:42)

Re: Novinky

Jj nielen čierny ale aj fans...už mi to lezie na nervy...furt to isté ...prospect, draft a ono to bude nabudúce lepšie...a kedy 2045? sad

1,314

Re: Novinky

Neboj, ještě půlden JN má na to, aby něco udělal.

1,315

Re: Novinky

Já bojim...

1,316

Re: Novinky

já zase nevím, co by měl vlastně dělat....s gólmany se asi nic dít nebude, dopředu nic a do obrany chce vzít koho? Takže vlastně nic nečekám.

1,317

Re: Novinky

Nic velkého nečekejte, už kolem Vánoc se jasně řeklo, že velká řešení až v létě. Teď max. výprodej méně potřebných.

1,318

Re: Novinky

Sturm píše, že se neuděje buď nic, nebo odejde ještě Horcoff. Že čekáme na nabídky...a určitě že neodejde Lehtonen.

1,319

Re: Novinky

Sturm píše, že se neuděje buď nic, nebo odejde ještě Horcoff. Že čekáme na nabídky...a určitě že neodejde Lehtonen.

Ale je to asi logické. Teď jsou ceny vysoko, v létě s tím jde dělat víc. Takže také velké změny nečekám, ale i tak budu zklamaný, neb mám dojem, že Nilla čeká hodně práce a čím dřív začne, tím to bude lepší.

1,320

Re: Novinky

To byl článek někde z prosince nebo ledna, už nevim. Jasně řekl, že se kádr bude měnit v létě, během sezóny max. doplnění. Takže já nic nečekal, když je PO v čudu, tak už tuplem ne. Uvidíme draft a léto, ten Seabrook by bodnul. Nevopíchal něčí ženu, že by ho dali se slevou? smile