1,291

Re: Novinky

Nemeth 3 týdny, to je OK. Ale stejně nebude rozehraný a bude trvat, než se do toho dostane.

1,292 (edited by Sheppard 9.2.2015 22:24:20)

Re: Novinky

Tak to mě p**** big_smile big_smile big_smile Texas assigns Jack Campbell to the ECHL's Idaho Steelheads!!!!! big_smile big_smile big_smile big_smile

Nevím proč, ale mám takovej pocit, že ten chlapec je asik K.O.

Kari je nejlepšííí!!!

1,293

Re: Novinky

Třeba ho chtěj nechat rozchytat a pak vytáhnout rovnou do Dallasu big_smile

1,294

Re: Novinky

Tak to nepochybně platí. Děláme to u dvojky v prvním týmu, proč ne o level níž.

1,295

Re: Novinky

Já nevím... My bychom se těch prvních kol měli raději zbavit big_smile big_smile ale celkem dobrý rozdíl je porovnání Mrázka a Campbella, kdy oba byly draftováni ve stejném roce, ale jen na zcela jiných pozicích, škoda, že jsme si tehdy neulovili právě Mrázka mohli jsme mít znova šťastnou ruku v pozdějších kolech... big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

1,296

Re: Novinky

paradoxni by pak bylo, kdy by Campbel zaril a Mrazka jsme dokurvili smile

1,297

Re: Novinky

Draftování je vždy určitý risk. Někdy to vyjde, jindy ne. V prvním kole je obvykle vyšší pravděpodobnost, že to vyjde, než  v nižším. Nám sice jdou ta nižší kola, ale stejně bych ty první kola neměnil. I když třeba 5 5. kol za jedno první... smile tedy 5 Bennů... smile

1,298

Re: Novinky

1,299

Re: Novinky

Tajímavý názor fanouška, fandy Kariho a evidentně velmi trefný: After having been a Kari supporter for a number of years, I am convinced that he has to go. As a goalie, at best he is a skilled technician but he is not the battler or winner that will be needed to compete for the Stanley Cup.

1,300

Re: Novinky

Prosil bych jen o přidání tečkovaného řádku pro podpis.

1,301 (edited by steiner 12.2.2015 00:00:48)

Re: Novinky

1,302

Re: Novinky

Možná se jednou splní Tommyho mokrý sen a za Dallas bude hrát švédská reprezentace big_smile

1,303

Re: Novinky

mokrý sny jsou bezva.....ale kde jim je konec. Zlatá puberta. tongue

1,304

Re: Novinky

1,305

Re: Novinky