Re: Spekulace

797

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Co víc se už může zesrat? big_smile

800 (edited by Casey 11.2.2015 23:43:56)

Re: Spekulace

Re: Spekulace

To jsme ho získali hodně levně smile Buffalo asi jede rush to bottom smile

802

Re: Spekulace

mňamka ;o) KL prej začíná mít noční můry tongue

803 (edited by angelo 7.3.2015 01:22:39)

Re: Spekulace

Green, Oduya, Boychuk, Franson, Sekera budú UFA ... O trochu lepšia situácia ako minuly rok. Čo myslíte, mohol by niekto u nás skončiť?

Re: Spekulace

The Buffalo Sabres could seek youthful options in goal, but Friedman speculates they might have interest in San Jose Sharks netminder Antti Niemi if he hits the UFA market this summer or in dealing for Dallas’ Kari Lehtonen.

Takovou kliku mít nemůžeme...

805

Re: Spekulace

To není žádné řešení, career-wise je Niemi mnohem horší a suckuje na obdobném levelu.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Když už se v chatu mluvilo o vytahování z důchodu, co takhle Haška nebo Belfoura? big_smile

Re: Spekulace

Kisine, to jsi asi mylně pochopil. Tam se píše, že Buffalo by mohlo chtít Niemiho, případně Lehtonena. Oni jsou ti předpokládám u zadku a Dallas by se zbavil té příšerné smlouvy...

Čili není to o tom, že bychom se MY zbavili Kariho a získali Niemiho.

808 (edited by kisin 11.3.2015 00:37:48)

Re: Spekulace

Aha, já to po pravdě nečetl, jen jsem viděl ''Niemi'' a myslel jsem, že ho cpeš do Dallasu big_smile tak to pak jo. Nicméně ačkoliv Buffalo nemá ani kompetentní dvojku, měli by se poohlížet po někom perspektivnějším.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

809 (edited by angelo 11.3.2015 03:57:17)

Re: Spekulace

No ale kto bude náhradou za Kariho? Ja by som ho kľudne menil, ale ak príde ďalší branár ako tí naši tak to nerieši nič.

Re: Spekulace

Sdělil někdo hráčům Stars principy draftové loterie? wink

I pád na držku je pohyb dopředu...