781

Re: Spekulace

No tak z tych mien jedine Faksa + niečo k nemu ale to určite neklapne...

782

Re: Spekulace

bral bych ho.....

Re: Spekulace

Phaneuf, můj dávný sen smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Nevěřim,že příde k nám.

Re: Spekulace

Já bych dal cokoliv za Sheu.... big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Spekulace

I těch 14 mega, které aktuálně bere? Ufff...to já raději beru Keitha, Seabrooka nebo Sutera.

Re: Spekulace

ach jo ach jo, že to vždy musíš řešit úplně do detailů...

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Spekulace

Tak to je podstatný fakt. Webera hodně dělal Suter, i když si mnozí mysleli, že to bylo opačně. Weber má bez něj o hodně horší stats, a nemyslím tím body.

789

Re: Spekulace

Tak Sheppovi šlo spíš o to , že tebou zmínění hrači jsou pro nás momentálně nereální.

790

Re: Spekulace

Seabrook je za rok a půl UFA, v létě naběhnou mega smlouvy Kana a Toewse. Někoho budou muset pustit. A Hjalmarsson to nebude, Keith má celkem přijatelnou smlouvu (byť dlouhou) a Seabrook bude drahej...

791

Re: Spekulace

Weber patří opět mezi nejlepší beky a s Josim patří mezi nejlepíš pairingy v lize, tak bych ani neřekl, že by bez Sutera nějak trpěl. A Seabrook určitě není stejná kategorie jako Keith, Suter nebo Weber.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Sheppard: Lidová moudrost praví, že ďábel se ukrývá v detailech.

793 (edited by steiner 26.1.2015 00:36:04)

Re: Spekulace

Tak nyní s Josim je již v pohodě. Ale po Suterovi se dost dlouho hledal. Josi vše vyřešil. Řada stats to dokazovala.

A souhlas i se Seabrookem, ten je o level níže. Na druhou stranu bude nejsnazší ho získat.

Re: Spekulace

Craig Custance believes the Dallas Stars will become sellers by the trade deadline. Custance wonders if the Montreal Canadiens might try to bring winger Erik Cole back as a rental player. Forward Shawn Horcoff is a pending UFA like Cole and could be shopped.

795

Re: Spekulace

O obou se mluví minimálně od listopadu, nic moc nového...