Re: Pokec

I pád na držku je pohyb dopředu...

32

Re: Pokec

Podívejme se na novinky v sestavách. Hráč Steiner momentálně nastupuje v checking line (bude dnes nastupovat proti bratrům Sedinům? big_smile).

Na farmě aktuálně působí S.T.A.R.64 s Kisin. Ale v kterém záložním týmu nastupuje druhý jmenovaný? smile

Re: Pokec

A sakra, musím si pře zápasem dát kafíčko, jako to dělají hráči v NHL. Jsem si kvůli tomu předevčírem koupil automat na kávu, jsem prostě věděl, že se jednou šikne. smile A na Sediny jsme to před pár lety uměli. Ale od té doby uběhlo hodně vody. Dneska budu mít plné ruce a nohy práce. smile Doufám, že nás ještě posílí nějaký mladík z farmy, neb Benn ještě pořád není fit. wink

34 (edited by steiner 27.2.2012 10:05:31)

Re: Pokec

Tak Jose, koukej máknout, já už to dotáhl až do scoring line, možná budu mít kliku a zahraji si ve středu proti Pens vedle Benna. wink

35

Re: Pokec

Ty se teda budeš mít, jestli ti to vyjde! wink Ty jsi teď ve formě. Mě čeká ještě poměrmě dlouhá cesta, ale tento týden bych už snad měl poprvé nastoupit za Texas, tak to se také moc těším. Samozřejmě bych si hrozně rád zahrál také potom za Dallas, tak udělám všechno proto, abych na farmě hrál do nejlépe a povolali mě do hlavního týmu! smile

36

Re: Pokec

Tak už je to tady! Už v následujícím zápase bych měl hájit barvy Texasu v AHL wink.

37

Re: Pokec

Dneska sem byl hoši v kině na Železné lady. Určitě ste o tom slyšeli, je to film o Margharet Tacher. Musím říct, že ten výkon Meryl Streep byl doopravdy strhující jak říkali v rádiu! Užíval sem si to!

Re: Pokec

No na uloz.to je to už taky big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

39

Re: Pokec

Doporučuju film "Vyměřený čas", hraje tam Justin Timberlake..je to už i na uloz.to ke stažení s dabingem smile

Re: Pokec

Docela rád bych se na něco juknul, nemáte někdo tip na bezva komedii. Naposled jsem viděl Pařbu ve Vegas a pokračování v Bangkoku. To mě rozsekalo big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

41

Re: Pokec

Zkus Na doraz, tež tam hraje ten poťapanec Zach big_smile Jinak viděl někdo Goon? Má to dobré hodnocení...

Re: Pokec

Na doraz jsem už viděl, goon ne.

I pád na držku je pohyb dopředu...

43

Re: Pokec

Možná by nebylo špatné, aby si na Nově Sportu uvědomili, že play off se hraje nejen ve Východní, ale i v ZÁPADNÍ konferenci! Sice jsou asi omezeni tím, které zápasy jdou do Evropy, nevím, ale pokud vím, tak zatím vysílají v play off jen Východ a co jsem koukal na nejbližší program, tak stále jen Východ a Západ zatím nikde... Doufám, že první zápas, v němž bude hrát klub ze Západu, nebude až úvodní zápas finále Stanley Cupu sad big_smile.

44

Re: Pokec

Hrajete někdo fantasy hru "Tým snů" na stránkách deníku Sport k EURU? Kdyžtak dejte odkaz s vaší sestavou smile.

Re: Pokec