1,261

Re: Novinky

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

1,262

Re: Novinky

Garbutta vymeniť McKenzieho povolať. Alebo Glennieho, som na neho zvedavý (asi ako jediný) lol .

The harder the battle, the sweeter the victory.

1,263

Re: Novinky

Čekal jsem, že se dříve nebo později Garbutta zbavíte. Asi už nastal čas. I když by se dalo polemizovat o tom, co přináší např. Moen. Škoda, že je Garbutt tak dementní, byl by to perfektní 4th liner.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

1,264

Re: Novinky

Tak Garbutt loni ukázal, že má na víc, než na čtvrtou linku. A nikdy nebyl extra důvod se ho zbavovat.

Jeho hra není většinou problémem, jeho problémem jsou ty zkraty...a je evidentní, že se jich neumí vyvarovat.

Když jsem o jeho odchodu psal na forum, tak se lidé divili, proč bych ho chtěl vyměnit...

Re: Novinky

Holt další ofenzivní hráč. Akorát zatímce Garbutt je ofenzivní fyzicky, Avery byl ofenzivní slovně big_smile

1,266

Re: Novinky

1,267

Re: Novinky

Garbutt je v PO kalibru týmu 4th liner.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

1,268 (edited by steiner 3.12.2014 00:11:16)

Re: Novinky

Nevím, v jakém týmu NHL je obvyklé, že hráč čtvrté řady dá 17 branek.

1,269 (edited by kisin 3.12.2014 00:29:41)

Re: Novinky

Jsem si skoro jisty, ze to uz nezopakuje. Loni dostal hodne prostoru a dokazal toho vyuzit. Rychlej, agresivni, ale nema skoro zadny hockey sense a jeho stupidni vylouceni jsou znama. U nas, v Chicagu, St.Louis, Isles atd by to byl 4th liner.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

1,270

Re: Novinky

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

1,271

Re: Novinky

1,272

Re: Novinky

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Novinky

Hola hola farma/waiver volá?

1,274 (edited by Dalas79 10.12.2014 15:57:11)

Re: Novinky

snad nevyhrajeme dvakrát po sobě...místo toho dostáváme bůra sem bůra tam.......

1,275

Re: Novinky

No, Kari trošku přehnal pohyb u první branky, třetí pak byla opět jeho, Goligoskimu u jiné akce bral puk a málem z toho byla branka.