241

Re: Pro zasmání

Dneska jsem objevil jedno starší vydání Pro Hockeye. Byl tam i článek o Nicklasu Hagmanovi, tak jsem si to přečetl. A tohle se sice netýká moc Hagmana, ale je to celkem vtipné:

V tom článku psali toto: "Novináři v Dallasu si už tak zvykli na finská přijímení, že si hned mysleli, že Niskanen je Fin. Ve skutečnosti je to Američan s finskými předky - ve Finsku se narodili jen jeho prarodiče. Jejich potomci přišli na svět až v Severní Americe (V Minnesotě a v Severní Dakotě)."

Pak v tom článku byla fotka, pod ní byl popisek a tam bylo napsáno:
"Jussi Jokinen slaví branku se Sergejem Zubovem a svým krajanem Mattim Niskanenem. Finská jména na soupisce Stars dominují." big_smile big_smile

Takže prvně v článku je Niskanen Američan a v popisku pod fotkou je to Fin. big_smile big_smile A nebo je Jussi Jokinen taky Američan. Tak si vyberte. big_smile Jen by mě zajímalo, co psali v originálním znění pod tou fotkou - jestli to už tam bylo blbě, nebo to byl výtvor české verze (a jejich nepozornosti, neznalosti či kdoví kdo čeho). big_smile

Re: Pro zasmání

Klasika... smile

Re: Pro zasmání

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Pro zasmání

I pád na držku je pohyb dopředu...

245

Re: Pro zasmání

Kdyby to ten autor chtěl mít přesné, tak by musel "novoroční projev" nahradit "vánočním poselstvím", né? smile Loni to taky tak bylo a letos bude myslím zase to Zemanovo vánoční poselství (myslím, že 26. prosince). Takže letos opět bez novoročního projevu. big_smile big_smile big_smile A když by to člověk chtěl mít úplně vychytané, "nasračky" by musel rozdělit na "na sračky". smile big_smile Plus si nejsem jistý, jestli by neměla být čárka před "až". smile Konec rozboru. big_smile

Re: Pro zasmání

Je to jen tendenční provokace, která si holt neumí zjistit fakta. wink

247

Re: Pro zasmání

To jsi vystihl. smile wink

Re: Pro zasmání

I pád na držku je pohyb dopředu...

249

Re: Pro zasmání

náhodou si to zachovává koncepci. O buranovi buransky. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Pro zasmání

Na jeho projevu nebylo nic buranskýho wink Jen řekl, že Pussy Riot zpívaj songy kde je to samá kunda, což je pravda smile To je stejný jako kdyby řekl, že Chinasky propagujou Tabáček big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Pro zasmání

Hoši, já tenhle tendenční humor moc nemusím, několik let poté, co Zeman přstal pít Becherovku, pořád čtu něco o Becherovce...zajímavé pro mě spíš je, že málokdo ví, že Zeman měl být klavíristou. Ale nakonec se rozhodl jinak.

252 (edited by S.T.A.R.64 4.12.2014 00:32:38)

Re: Pro zasmání

Já jsem měl hrát v NHL, ale trenérům se to moc nezdálo a nakonec se rozhodli taky jinak sad

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Pro zasmání

Einstein byl i výbornej houslista. Ale rozhod se jinak. Chtěl jsem bejt florbalovej golman v reprezentaci, ale moje děravost rozhodla jinak big_smile

Re: Pro zasmání

255 (edited by Mikesz 4.12.2014 09:10:16)

Re: Pro zasmání

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero