Topic: Carolina Hurricanes game 19

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Carolina Hurricanes game 19

Ským už jiným???
4-1 (Ja. Benn 3, T. Daley)....aleši ty určitě ne:-)

Re: Carolina Hurricanes game 19

Řečeno investorsky, dneska jsem Dallas zashortoval big_smile

Re: Carolina Hurricanes game 19

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Carolina Hurricanes game 19

Tak bych byl nespokojen, že jsem vydělal.

Re: Carolina Hurricanes game 19

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Carolina Hurricanes game 19

Tak když je obrana na dovolené a gólmani chytnou max. rýmu, to to půjde těžko...

8 (edited by steiner 19.11.2014 20:01:37)

Re: Carolina Hurricanes game 19

Koukám na to...a opět Kari. 2:0 a zdálo by se, že bude klid. Kari pustí jednu lacinou branku, klíčovou branku na 2:1 a najednou se vše zhroutí. Neskutečné.

A také to mizerné bránění 2 na 1. Katastrofa. MInule to byl Dillon, mám dojem, který to bránil katastrofálně...obránce musí vždy pokrýt jednu věc, zpravidla hráče najíždějícího do tandemu. Gólman pak musí lapit střelu. Ale my to bráníme tak, že jdeme po hráči s pukem a ne dost dobře na to, aby nepřihrál do jasné šance...

Re: Carolina Hurricanes game 19

Koukám na video s Ruffem. Tvrdí, že se nikdy s ničím podobným nesetkal, je to nejtěžší dosud v jeho kariéře. Hodně silné tvrzení...

A speciálně zmínil Spezzu, Hemského a Colea. Nejsou placeni za šance, ale za góly. Musí se prostě prosazovat. Že je Cole k ničemu, to už víme. Hemský, ten je také jasný od začátku sezóny. Spezza je v pohodě. On vytvoří hodně šancí a pokud vedle něj nebudou dřeva, budeme v klidu.