1,126

Re: Novinky

No jo, jednou to přijít muselo:D...Konečně můžu někde rozumě pokecat o Dallasu;)...Já myslím, že to ochotní budou, když se naskytne výměna. Zaprvé si myslím, že by se ho opravdu rádi nějak zbavili a zadruhé ví, že jinak to ani nepůjde. Řekl bych, že žádný tým nedá 5 M na obránce, který už nemá tolik co nabídnout, je tam risk, že bude hrát na hovno, protože tak jeho první roky u nových týmů vždycky vypadaly a nejspíš po skončení bude chtít odejít do KHL.

1,127

Re: Novinky

Ale no, každý fanúšik Stars je tu vítaný. Až na pár ojedinelých prípadov je tu diskusia na úrovni. lol
Vitaj Antique! Rád si prečitam tvoje príspevky.

The harder the battle, the sweeter the victory.

1,128

Re: Novinky

No já sjem taky rád, že je tu někdo další, kdo je takhle znalý smile)) jen víc takových smile .... Ještě by se mi hodil jeden zapálenec, kterej by mohl se mnou psát ty články, protože se někdy stane, že já nestíhám big_smile (jako včera třeba skrz Antoina big_smile ), protože chci, aby ten web byl teď mnohem více "aktuální" a aspoň já se budu snažit, aby články byly minimálně s denním zpožděním na webu.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Novinky

Já jsme taky znalý, blbce ze sebe jen dělám wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,130

Re: Novinky

Stare, však my to víme smile Jen je prostě ten tvůj humor zde potřeba big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Novinky

Vtipný to přestalo bejt, když jsme uhráli play off a díky Hemskýmu se Spezzou se z nás stali černí koně Západu hmm

I pád na držku je pohyb dopředu...

1,132 (edited by Antique 23.7.2014 21:05:47)

Re: Novinky

Díky za takové uvítání;) Jak vidím, určitě se tady nebudem nudit:D...A rád bych se zapojil do psaní článků, ale teď kvůli vytížení nemám na to čas. Ale ještě si o tom můžem pokecat na konci tohoto roku, to bych na to možná mohl mít víc času, pokud teda o mou pomoc s článkama bude zájem;) Ale i jednodenní skluz není nejhorší;)..Pokud by teda Dallas zrovna nevyhrál Stanley Cup a my bychom se to odtud dozvěděli až dva dny..to už by ty oslavy nebyly tak dobré:D:D



Nic chlapi, jedu na dovolenou, tak doufám, že během té doby neudělá management Dallasu nějaké šílené kroky a nepropásnu to;) Zatím se tu mějte....

1,133

Re: Novinky

Hodí sem jedenáct příspěvků a odjede si na dovolenou, to je život;-)

1,134

Re: Novinky

Třeba jemu natruc Nill vytraduje Gončara a on u toho nebude big_smile

1,135

Re: Novinky

#18-Patrick Eaves
#29-Anders Lindback
#40-Jussi Rynnas

Poslední dosud neznámá čísla nových posil.

1,136

Re: Novinky

1,137

Re: Novinky

Oba si to zasloužej.

1,138

Re: Novinky

Kdo poslouchal rozhovor s Litesem, ten ví, jak to bude, aniž by musel číst české či slovenské weby.

Už jsou na ds.com dva díly rozhovoru, řekl bych, pro fans, povinné. Je tam hodně informací.

1,139

Re: Novinky

Bude sláva.

1,140

Re: Novinky

Tak pro mě vyřazení 56 a 26 je jen otázka času smile