16 (edited by steiner 1.7.2014 18:26:14)

Re: Posily 2014

Chiasson je mentálně měkkej. Spíš nás budou mrzet ti někteří mladí za pár let.

Re: Posily 2014

To nás zase nemůže překvapit.

18

Re: Posily 2014

A k Spezzovi Hemský...

Re: Posily 2014

A do branky Lindback. Tommy, to je maso. smile

Re: Posily 2014

Len obrana mi zase nevonia. Už nejakých 5 sezón big_smile

21

Re: Posily 2014

jo jo, musím říct, že to předčilo mé očekávání. Spezzu jsem strašně moc chtěl, to je splnění malýho snu. Hemskýho nemusím, ale když bude užitečnej tak proč ne. No a Anders, to je sen, lahůdka a možná velká věc do budoucna, když se o něj správně postará kouč čapájevů wink No a ten mladej Karlsson - třeba dostane čuchnout.
Kdyby vyšel slušnej zkušenej bek, byl bych spokojenej. Ale není to nutný, alespoň bude místo pro Nemetha. Takže za mě zatím za 1- big_smile

Re: Posily 2014

Benn - Seguin - Nichushkin
Sceviour - Spezza - Hemský
Roussel - Eakin - Garbutt
Cole - Horcoff - Peverley

Goligoski - Daley
Dillon - Benn
Nemeth - Gonchar
Connauton

Lehtonen
Lindback

Zatial to vyzerá takto, Útok za jedna, v obrane sú medzery stále, ta sa nezmenila. Sezónu kludne môžme takto odohrať. Po nej bude treba podpísať Spezzu, ak sa osvedčí, no a vo 4. útoku sa uvolní nejakých 9 Mega + (3 za neistého Richa) , za to by nám mohol padnúť už aj nejaký ten top obranca.

23

Re: Posily 2014

to je imho hodně střelený od boku wink

Re: Posily 2014

Jen se bojím o obranu (a nemyslím tím obránce) celého týmu a o tvrdost. Hemský ani Spezza neumí bránit. Nebude to tak zářivé, jak to nyní může vypadat.

25

Re: Posily 2014

Určitě budem lepší než v loni, toho se nebojím

Re: Posily 2014

Len aby Spezza z Hemským neprestali hrať ten svoj štandard.

27 (edited by Mikesz 2.7.2014 08:00:19)

Re: Posily 2014

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Posily 2014

Aj LA má toho dosť na centroch. Kopitar, Carter, Stoll, Richards -  21,4 M

Re: Posily 2014

hm, to je hodně. Uvidíme, za kolik podepíše ten Eakin. Ale tohle asi netrumfnem.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Posily 2014

Bude záležet, kolik let mu dáme. Do 3 mega se vleze dle mého.