Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Jak už říkal Mikesz, je až neskutečné, jak tato série sedí Rousselovi. Co ten všechno zvládá...třeba na té PK ve 3/3 byl výborný. A o provokacích nejlepších hráčů Ducks ani nemluvím. Je možné, že Getzlaf, jak mu ruply nervy, tak chybí právě kvůli tomu.

32 (edited by Mikesz 24.4.2014 14:48:15)

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Roussel je pán.

Navíc, a to jsem si vůbec neuvědomil, až po tom, co to dnes zmínil komentátor, je to vlastně nejproduktivnější bouchač NHL. smile

Jinak kdysi jsem zmiňoval, že právě on je jedním z mých nejoblíbenějších hráčů, za které jsem třeba našeho kapitána ani jeho kamaráda ze Segedína nepovažoval. Ovšem to, co v těch zápasech vídám právě od těch dvou mé názory hodně rychle změnilo. smile Jejich pohyby a inteligence jsou jinde, než u průměrných i nadprůměrných hráčů. U Benna to v play-off navíc dokazujou i body. Jak už tu psal jiras, Segáč je v záloze. Bouchnout může klidně už další zápas. A Ducks se z toho poserou.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Tak Seguina si dobře hlídají, v úvodu 1/3 to bylo hodně dobře vidět, když na něj šli dva hráči a on tím pádem přihrával zcela volnému Ničuškinovi, ten ale měl bohužel slabší zápas. Benn se v PO cítí víc jako doma. Narozdíl od Seguina má i tělo na PO. A ž ho umí využívat.

Jinak, Mikeszi, ty máš tyhle typy hráčů rád, jako je Roussel, já ostatně taky. Neb v PO jsou často důležitější než všichni ostatní. Jen to musí být týmoví hráči a musí hrát hlavou, ne jako Avery. wink Ale to už je naštěstí pasé.

34 (edited by Mikesz 24.4.2014 15:43:04)

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Roussel má navíc přidanou hodnotu ve svém původu. Teda, nevím jestli to má na protivníky až takový vliv, ale já to vnímám jako bonus: nechat se vyprovokovat a posléze i zmlátit klukem z Francie je na facku od fanoušků (zdravím Getzlafa s Perrym).

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Nemeth nedohral zápas. Ak nebude OK v game 5  ( alebo Dillon ), budeme mať problém

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Tak Já jsem hned po utkání slyšel, že by měl být OK. Dillon je také téměř ready. A v záloze je Rome.

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Dělají mi radost ti naši kluci wink Teď by byla škoda tuhletu velkou příležitos nevyužít, přesně takovýhle zápasy nám ty lidi natáhnou zpátky do ochozů smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Treba vyhrať v Disneylande a 6. doma už nebude problém big_smile

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Tak sezóna skončí úspěšně a je už jedno jestli to druhý kolo uhrajeme nebo nebo ne. Za mě po létech spokojenost.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

a je to v hajzlu, jak tu Star začíná vypisovat něco takového big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Souhlas se Starem.. s novým logem a dresy nám to jde smile super sezona i kdybychom prohráli 2:4 smile

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Dres je pěknej, už si ani nepamatuju, proč jsem ho tak hanil big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

protože jsme neveděli, jak budou vypadat na ledě a při představování ty fotky byly upravený tak, že ta zelená vypadala vyblitá big_smile

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)

Jojo přesně tak... Teď jsem rád, že mám ten dres i doma, ale stejně bych raději ten bílej big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Ducks @ Stars 23.4.2014 (Round 1, Game 4)