Re: Tampa Bay

To je hodně odvážné tvrzení.

392

Re: Tampa Bay

5 bodov pre Drouina včera. Mantha vs Drouin. To môže byť ešte pekný strelecký súboj.
Mimochodom kisin, ktorá liga je podľa teba najkvalitnejšia? OHL-WHL-QMJHL. Rád sledujem koľko bodov zbierajú naše/vaše prospecty ale veľa o tých ligách neviem.

The harder the battle, the sweeter the victory.

393 (edited by kisin 24.4.2014 21:06:02)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

394

Re: Tampa Bay

395

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

396 (edited by kisin 12.6.2014 11:26:30)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

397 (edited by Mikesz 12.6.2014 14:14:45)

Re: Tampa Bay

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Tampa Bay

Pes je něco, na co člověk, který vzpřímeně stojí, dosáhne rukou, kterou má volně podél těla. Na co nedosáhne, to je domácí mazlíček. Toť moje definice. smile Domácí mazlíčky já nerad.

Re: Tampa Bay

Přál bych ti přítelkyně jezevčíka. Ten ještě v 10 letech přepral i dogu.

400

Re: Tampa Bay

.....pokud ta doga byla to amputaci vsech koncetin a se zalepenou tlamou tongue

401

Re: Tampa Bay

no, nevím Tommy, když můžou kočky dojebat několikanásobně většího psa (a dokonce jsem viděl i kotě, které zastrašilo to, čemu steiner říká pes), proč by nemohl jezevčík?

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Tampa Bay

Jezevčíci jsou velký rváči. Když jde do nory proti výrazně většímu jezevci a ještě vyleze živej, tak jinýho psa neřeší.

403

Re: Tampa Bay

Stralman zatím hraje jako legitimní 1st pairing D. Luxusní bruslař, nepanikaří, ještě snad neposral pas z pásma. Spekulovalo se, že Hedman-Stralman pairing by mohl patřit k nejlepším v lize, zatím tomu tak bylo, dokud se včera Hedman nezranil...

Za 4.5M zatím steal. Tohle může být potenciálně ještě lepší kup jak Filppula. A Val sám o sobě byl jeden z nejlepších nákupů předminulého léta.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Hoši, pěkná debata, jezevčíci, to je peklo. My jsme chovali vždy ty německé dogy. Jak je to pod 60-65 kg, je to pasé.

405 (edited by kisin 31.10.2014 21:26:26)

Re: Tampa Bay

Stařík Morrow se celkem rozehrál. Má sice zatím pouze bod, ale sehrál klíčovou roli u golů Namestnikova v Pegu a druhého golu Boylea proti Las Vegas, ehm Phoenixu, ehm Arizoně. Dobrý v cyclingu a dává teamu solidních 11-12 minut na zápas. I když na můj vkus hraje o něco více, než by bylo zdrávo. Proti Malonovi a Crombeenovi každopádně nebe a dudy.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper