376

Re: Tampa Bay

mě tak moc neserou

377

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

378 (edited by kisin 11.3.2014 16:42:40)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

379

Re: Tampa Bay

Palát je ridiculously good... Nevím, jaký je jeho limit. Opět byl nejlepší na ledě, dělal vše a mohl mít i klidně o 2 body více. Lajna Palat-Val-Callahan je velmi dominatní a těžko se proti ní hraje, to zas tolik nepřekvapí.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

380 (edited by kisin 9.4.2014 18:18:56)

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

381

Re: Tampa Bay

kisine, dobře Anders, ne? smile

382

Re: Tampa Bay

Playoff totals: 8 GP, 8-16-24, +7

Prekoná Radulova v počte bodov v PO (2006) ? Ja tipujem, že tesne ale nie. smile

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Tampa Bay

Kari je nejlepšííí!!!

384

Re: Tampa Bay

+ještě Pens. Už má 3 výborné zápasy v řadě. Jsem za něj velmi rád, furt si myslím, že má větší potenciál jak Big Ben. Je proto až směšné, jak brutálně pod své možnosti Lindback chytá. Snad největší  ''underperformer'' v lize, z hlavy mě nenapadá jiný. On není špatný golman jak Ellis nebo Montoya, prostě z x důvodů chytá pod své možnosti. V PO mu nevěřím, ale rád se nechám překvapit.

Pro mě jsou 2 hlavní důvody jeho neúspěchu 1) Jean a 2) jeho mentalita, přijde mi, že není psychicky silný.

Spoluhráči, zejména Hedman, jsou za něj velmi rádi, nikdo prý nemaká v tréninku tolik, jak Lindback.

Hedman poslední týdny a měsíce kontroluje tempo hry, většinou naprosto dominuje, už je 4. v produktivitě beků a má nejvíc EV bodů. A vůbec nejvíc SH bodů v lize, i mezi útočníky. Přesto se většinou nepohybuje ani v top10 Norris diskuzi, alespon na HFBoards se (překvapivě) často objevuje v top3. V PO musí hrát 30+ minut a podávat stejně dominantní výkony, asi naše jediná šance...

Malone 2 zápasy seděl a Purcell hraje ve 4.lajně = 2 výhry...
¨
Panik se konečně trochu probral a poslední 2 zápasy byl velmi dobrý, proti Torontu přímo excelentní. Je na něj radost pohledět, když je 'on', ale příliš často se to nestává.

Benn: čekal jsem od něj alespon 3.5 bodu na zápas, zatím zklamání big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

385

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

386

Re: Tampa Bay

387

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

388 (edited by kisin 23.4.2014 12:15:19)

Re: Tampa Bay

Mrzí mě, jak dopadly poslední 2 zápasy v Montrealu. Jinak jsem byl objektivně velmi ohromen hrou Montrealu, velmi dobře drželi střední pásmo, měli mnohem lepší gap control a v podstatě přes 90% série kontrolovali hru. Okolnosti nebyly příznivé, ale pro nás bylo letos stejně 2.kolo strop, možná ani to ne. Každopádně půlka týmu byla rookies, chyběl Bishop, Val hrál se zraněním a nebyl ani poloviční atd. Už tak to byl letos v podstatě nadplán a nezbývá než být spokojen. Zranění, požadavky na výměnu kapitánem, drogy atd jsme si snad na nějaký čas vybrali.

Naše obrana se v PO ukázala v plném rozsahu. Nemobilní, největší propadák Salo, ten je vyřízenej. Jestli má soudnost, tak to pověsí na hřebík a nebo se vrátí domů do Turku. Jediný Hedman nezklamal, ale hru kontroloval až v game 4, předtím si také vybral slabší momenty. Pozitivum Sustr, bez výrazné chyby, potřebuje zesílit a zlepšit bruslení, je tam legit top2 potenciál. Má velmi dobrý pass a hockey sense.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

389 (edited by steiner 23.4.2014 12:34:11)

Re: Tampa Bay

Já viděl jen sestřihy, nicméně si myslím, že absence Bishopa byla zásadní. Lindback pustil několik branek, které pustit neměl, a to v těsných zápasech v PO je rozhodující. Něco jako Kari v prvním či druhém zápase. Nepustit jednu branku, mohli jsme mít víc výher než dneska máme.

Daň za mladý kádr se prostě zaplatit musí.

Otázka taky je, kolik udělal rozdíl v trenérech. Určitě nebudeš, Kisine, souhlasit, ale nebude to jen tak, že jste si ani neprdli.

Montreal je podceňovaný soupeř. Nicméně daleko to dotáhnout nemůže.

390

Re: Tampa Bay

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero