Topic: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

Koho považujete za top a koho naopak za odpad?

Nejlepší:

1. Julien
2. Hitchcock
3. Quenneville
4. Tippet
5. Babcock

Nejhorší:

1. Capuano
2. DeBoer
3. Oates+Muller
4. Therrien+Carlyle

U Bylsmy si nejsem vůbec jist. Na hodnocení Coopera, Roye či Eakinse (ten si v Edmontonu kazí renomé) je brzy. Ruff je dle mého top15 určitě, pravděpodobně í výš. MacLean je lepší, než říkají čísla. McLellan se těžko zařazuje, má luxusní tým a v PO ještě neudělal jediný úspěch. Celkem se mi zatím líbí, co s Floridou dělá Horachek, ale taky je zatím brzy.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

2 (edited by steiner 27.3.2014 21:00:00)

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

Vždyť jsi nedávno psal, že Babcock je slabej, že je přeceňovanej a pak ho tady foukneš do TOP 5?!

Ono tohle je těžké soudit. Boucher se ti líbil, ale nakonec to byl průser. Nikdy nejde jen o trenéra. Ale jde o to, jak si sedne s GM a jaké má k dispozici hráče. Torts ve Vancouveru třeba svoje typy hráčů moc nemá. Někdy vypadá trenér marně, ale kolikrát je v tom nevinně. Viz náš vyhazov Tippetta. Tehdy jsem ho tu hájil jako jediný, všichni chtěli vyhazov. Tak jsme si tu užili ty výborné trenéry, co přišli po něm. A to samé se může dít třeba Mullerovi, Eakinsovi či DeBoerovi.

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

Tak osobně věřím, že Cooper či Roy jsou lepší, ale hodit je přes něho zatím nemůžu. V mém žebříčku je někde kolem top10, objektivně je stále kolem top5. Ted Detroit fakt drží, při těch všech zraněních, ale vůbec se mi nelíbí ta komedie s Nyquistem, Tatarem atd.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

4 (edited by steiner 27.3.2014 21:02:07)

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

A když jsem ti před nějakou dobou (nevím jak moc, rok minimálně) psal, že Nyquist bude velmi dobrej, tak se ti to taky nezdálo. A tahal jsi jiný jména.

Nemyslím to špatně, jen chci říct, že ty věci jsou relativní a někdy to může být jinak, než jak se to zdá.

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

6 (edited by kisin 27.3.2014 21:23:11)

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

7 (edited by steiner 29.3.2014 13:25:09)

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

Ještě jednu věc si neodpustím. Hitch byl  a je pro tebe dinosaurus. Než došel do STL, tak jsi tvrdil, že v dnešní NHL nemá co nabídnout. A vidíš, evidentně má a dneska ho dáváš na druhé místo.

Já si myslím, že třeba výborný trenér je Trotz, byť Nashville nebude hrát PO. Jeho vina to ale dle mého není, neb nedostává potřebný materiál.

Dobrým trenérem tedy nemusí být zrovna ten, jehož tým šlape, je to složitější.

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

Dobrej trenér vymačká z týmu víc než maximum, dokáže i s horším materiálem bejt na úrovni. Kdysi v CSM se mi povedlo dostat můj Spartak Moskva do semifinále LM a po sezoně jsem měl nabídky do Barcy, Litrpůlu a Bayernu smile Zůstal jsem však u svýho. Pozdějc v Last Edition se mi dařilo s Wislou Krakow. Dvakrát po sobě jsem postoupil ze skupiny LM. Prostě musíš umět pracovat i s málem. Proto si stejně jako steiner myslím, že Trotz je třída. Na s řekněme průměrným Nashvillem má hodně dobrý výsledky.

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

To souhlas, dobrý trenér vymačká z týmu vše, ale pokud tým stojí za hovno, vymačkáš jen to hovno. wink

Jen dobrý trenér s mizerným týmem nic extra neudělá.

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

Z hovna bič neupleteš, a když už, tak si nezapráskáš. A když zapráskáš, tak leda sebe big_smile

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

smile Právě. big_smile

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

CSM jsem hrál naposled asi v roce 2008. A pozdějc jsem si zkusil na steamu demo Football Managera, a to už bylo na mě moc detailní.

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

V Hitchovi jsem se spletl. Těžko se to odhaduje, když byl přes rok ze hry a je ze staré školy. Reaguje na vývoj hokeje, není zaslepenej. Jinak nevím, cos tím chtěl říct, těžko se to odhaduje, chyby dělají i nejlepší GM. Tys tady svůj žebříček furt nedal.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Nejlepší/nejhorší trenéři v lize

Protože tyhle žebříčky jsou o ničem. Kdysi mě to bavilo je dělat, dneska v tom nevidím smysl, neb vím, že nemám nikdy dost informací k tou to posoudit.