466

Re: Zajímavosti

467

Re: Zajímavosti

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

Ale většina lidí na HF si myslí opak. No, je tam hodně fans TML.

469 (edited by kisin 19.3.2014 00:30:58)

Re: Zajímavosti

Benn je all-around, Kessel ani omylem...

Na twitteru jsem se dnes dozvěděl, že Krug je ''more impressive'' jak Maatta a Johnson má šanci na Caldera. No, zřejmě dobrej oddíl.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Zajímavosti

471

Re: Zajímavosti

Re: Zajímavosti

No já se už na Spartu těším až bude hrát venkovní zápasy, ať si vyjedu do Vítkovic. smile Jak to vidíte budou letos tituly, jak v hokeji, tak i ve fotbale? wink

Kari je nejlepšííí!!!

473

Re: Zajímavosti

fotbal je jasně náš, pokud teda ten nejvyšší na nebesích nemá v plánu něco jinýho wink
ten hokejovej by měl bejt papírově náš, ale tak nějak si myslím, že nás někdo antihokejem umrdá a spláčeme nad vejdělkem...

Re: Zajímavosti

Také si myslím, že fotbalovej už je zcela jasně v moci Sparty smile
V hokeji to bude ještě těžké, ale já doufám, že Pepa to správně namíchá proti každému soupeři a bude se slavit i v Tipsport aréně smile Nejvíce se bojím těch Vítkovic, jestli je udělají, tak už potom titul dle mého bude doma.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Zajímavosti

Hoši, zajímavosti o Dallas Stars...


Robi dneska odehrál první zápas po zlomenině nohy. Něco přes 13 minut, -1 a prohra Ducks.

476

Re: Zajímavosti

neříkej mi hochu tongue

Re: Zajímavosti

Když se podívám na produktivitu našich hráčů, tak mě celkem zaráží, že jsou Seguin a Jamie a za nimi je ohromná díra. Další je až Goli, který má dvakrát méně bodů než před ním druhý Benn. Myslím si, že i laik na tomhle pozná, kde je asi chyba.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Zajímavosti

Nepochybně chybí druhá linka. Ale to jsme psali od počátku sezóny, že máme dvě nebo dokonce tři třetí linky.

Re: Zajímavosti

Jojo asi tak. Když jsem byl u kisina, tak jsme tomu dali jasnej název 1. linka, a po té 3. (A), (B), (C) big_smile akorát jsme se pak dohadovali, která že je která big_smile

Ale teď vážně... přes léto se na tom prostě musí zapracovat a souhlasím s tím co napsal kisin do jiného topicu, kde popsal, kojo bychom měli přivést.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Zajímavosti

From NHL.com, " Lehtonen is 0-10-2 with a 3.50 goals-against average and .891 save percentage in 12 career games against Philadelphia. Thomas is 14-4-2 with a 2.21 GAA and .934 save percentage in 20 games against the Flyers."