Topic: Stars @ Jets (16.3.2014)

Tak dneska v noci se to hrubě nepovedlo sad
trošku mi to připomělo nedávné časy, mraky chyb v obraně a nehezkej debakl.
V první třetině za stavu 2:1 jsme mohli přidat další 3 goly a zápas nasměrovat uplně jinam.
Škoda,ted jen doufat,že tohle není začátek nějaké špatné serie.
Před námi zápasy v Pittsburghu a Philadelphii - nic snadného.

2 (edited by steiner 17.3.2014 11:01:53)

Re: Stars @ Jets (16.3.2014)

Troufnu si tvrdit jednu věc. Jsme závislí na tom, jak zahraje Goligoski. Mám dojem, že on hraje buď výborně, nebo mizerně. A podle toho to pak vypadá s výsledkem zápasu.

Naopak si všimněte, že Gončar hraje poslední měsíce obstojně, oproti tomu začátku.

Re: Stars @ Jets (16.3.2014)

Co proved ve 3/3 Ja Benn že měl osobák 10 min?

Re: Stars @ Jets (16.3.2014)

Když koukám na ty góly, tak to bylo jak v divizi. 3 na jednoho a nechají hráče před bránou samotného. Naivní přihrávky a z toho pramenící brejky. Suguina tam nechají samotného že nemá komu. No twe...

Re: Stars @ Jets (16.3.2014)

Mno, byla to hrůza. Já už jsem natíral Goligoskiho s jeho parťákem v obraně, nicméně opět totálně vyhořel Eakin, Ten kluk je od OH totálně v řiti. U několika branek mohl něco udělat a neudělal. Chyby v těch sestřizích dělal Benn, Sceviour, Cole a další. Děs, bída a utrpení.

K debatě výše. Kdyby Cole dal nájezd, Garbutt svoje dva, bylo by vše jinak. Jenomže nelze čekat, že všechny šance proměníme.

Dneska odpočinek a pak Pens, kteří také tahají poslední dobou za kratší provaz, takže to budeme mít sakra těžké.