Re: Spekulace

Doufám, že budeme prodávat i nadále (Clark, MAB...), letos to stojí za to smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Doufám, že je to k nám, i když to nedává smysl vzhledem k tomu, že to by šel už za Grossmana.

Re: Spekulace

Ruutu prý dnes podepíše s Canes. Údajně za Cartera nabízíte Daleyho, Campbella a Oleksiaka...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Ruutu podepíše a určitě za něj tyhle tři nenabízíme. Možná jednoho, ale ne tři. A ani se mi nezdá, že bychom nabízeli tyto tři hráče. Tedy s výjimkou Campbella.

Re: Spekulace

Taky se mi to nezdá. Však je to jen spekulace smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Jestli někam vymění Oleksiaka ještě než se tu ukáže,tak mě nechutně naserou.Opravdu se těšim,že tu jednou bude zářit.

Re: Spekulace

Tak to by nás natáhli, stejně jako Pens.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Oleksiaka bych nedal, bude to náš Chára. A Pens? Na hodnocení je dost času. Niskanen by u nás nikdy nehrál tak, jako u Pens.

A netřeba to řešit, neb Ruutu podepsal Carolině, takže můžeme být klidní.

Re: Spekulace

Hemský je prý blízko dohodě s Edmontonem. 5 mega za rok. Oni nabízí 2 roky, on chce delší. Děs, za takového hráče 5 mega, za to máme my Ribse...

71

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Také na tu stránku chodím, ale není to zrovna spolehlivý zdroj spekulací.

73

Re: Spekulace

Dobré na tom i je, že samostná spekulace také není zrovna dvakrát spolehlivá. Tak to tu máme dvě plus wink. Komické smile.

Re: Spekulace

Tak ten zdroj má často kachny, kvalitní spekulace mají kmenoví novináři toho kterého klubu. Tohle jsou sběrači, opisovači a vymýšleči. smile

Re: Spekulace

New Jersey nějak ztratili glanc co se výměn týče. Po Kovalčukovi je Židlický další podivná výměna. Letos ještě nedal ani gól.