Topic: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

Benn-Seguin-Nichushkin

Cole-Eakin-Sceviour

Roussel-Fiddler-Mueller

Whitney-Horcoff-Garbutt


Goligoski-Daley

Jordie Benn-Dillon

Connauton-Gonchar


Thomas

2 (edited by steiner 11.3.2014 23:23:49)

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

Hmm, dneska dle mého dostaneme pořádně na prdel. Hráči sice tvrdí, že budou hrát za Peverleyho, nicméně to budou mít ještě v hlavách. Snad se mýlím.

Zasaženej bude i Seguin, neb Pev je jeho parťák.

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

Taky pochybuju,ale rád se nechám příjemně udivit.

4 (edited by pupajdi 11.3.2014 23:48:51)

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

ted mi to trochu uniklo,jak jsem byl v práci,ale koukám,že jsme nehráli s Columbusem - proč? a co se stalo Peverlymu?

btw - tak Peverlyho jsem si už dočetl.

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

JE TO TAAAAM!!! hodně důležité dva bodíky z ledu nej týmu ligy!

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

WOW! Sice nás mleli jako maso na karbenátky, ale Thomas byl zázračný. A Sceviour opět ukázal svoji kvalitu. Jen tak dál.

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

Nepřišlo mi, že by nás mleli, celý zápas byl vyrovnaný. Thomas nemusel řešit nějak složitější zákroky, obrana hrála dobře.

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

Přesně tak souhlasím s Gulisem. Chápu, že z těch sestřihů to tak asi vyplynulo, ale viděl jsem celé utkání a že by nás mleli se teda říct nedá. Samozřejmě byly tam okamžiky, kdy mělo St. Louis ze hry, ale to také Dallas. smile Podle mě to byla zasloužená remíza s naší následnou výhrou. Opět jsme jen potvrdili, že hra s TOP týmy nám celkem vyhovuje.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

no s PO bych ještě brzdil, 1 bod náskok není nic, v podstatě jsme na tom stejně jako poslední roky, příjde posledních 10 zápasů a kluci se pravděpodobně poserou, ale snad se mílím.

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

vy snílkové, PO nebude, zbytečně jste se naladili, jste lační a pak budete trpět a nadávat wink

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

hokej hrajou dlouhodobě na urovni toho,že na PO maj a ostudu by tam udělat nemuseli.
Jestli to nakonec dopadne nebo ne je věc druhá ,ale letos bych tam ten tým bez problemů viděl.
I dnešní zápas po tom co se stalo je toho jasným dukazem,ten mančaft ví za čím si chce jít.

13 (edited by steiner 12.3.2014 17:47:32)

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

Já viděl sestřih, proto děkuji za upřesnění. I když, já to myslel spíš tak, že tam byla řada závarů a nebezpečných, než že bych se pokoušel hodnotit, kdo měl víc ze hry.

Ruff zmínil, že vůdci týmu odvedli svoje, aby tým jel i přes ty problémy. Zmínil Whitneyho, Horcoffa, Colea, mám dojem, atd.

Důležité 2 body, ale vše je ještě otevřené. Teď to půjde jeden zápas za druhým, bude důležité, aby se dal Kari dohromady.

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

Měl Thomas pořád červenou výbavu? smile

Re: Stars @ Blues - 11.3.2014 ( zápas č. 66 )

Jo.